Letni minimalizm

Gdy nadchodzą ciepłe dni, wełniane swetry chowamy na najwyższą półkę w garderobie, a na ich miejsce układamy lekkie i zwiewne tkaniny. W tym sezonie w szafie każdej minimalistki nie może zabraknąć kilku bazowych elementów, dzięki którym zbudować można ascetyczne stylizacje w duchu zasady „mniej znaczy więcej”. Odkryj najnowszą kolekcję marki bonprix i pokochaj minimalizm!

  • 0

Lee z letnią kolekcją

Im bliżej lata, tym kolekcja Lee staje się bardziej radosna i swobodna - pojawiają się prawdziwie kalifornijskie botaniczne motywy, denim z efektem sprania i subtelne pastele. Nie zabrakło również detali charakterystycznych dla estetyki lat 90. – efektu tie-dye i odbarwionego denimu, które będą wyjątkowo modne w nadchodzącym sezonie.

  • 0

Promocje na bieliznę damską do 50%! Sprawdź, ile zyskasz

Kupuj więcej za mniej. Przestań tracić pieniądze i zacznij korzystać z okazji! Prezentujemy wyprzedaże bielizny damskiej nawet do 50%. W cenie biustonosza zyskasz cały komplet bielizny wraz ze zmysłowymi dodatkami, eksponującymi Twoją kobiecość. Sprawdź, ile zyskasz z promocji na bieliznę damską Ewa Bien.

  • 0

Strój kąpielowy, który pomoże Ci się idealnie opalić!

Pierwsze ciepłe dni już za nami, ale fala wymarzonych upałów i urlopów jeszcze przed nami. Do wakacji zostało kilka tygodni i to zdecydowanie najlepszy okres, by przejrzeć już stroje kąpielowe, które posiadasz w szafie i ewentualnie kupić coś nowego!
  • 0

WRANGLER WYCHODZI POZA SCHEMATY

Dla uczczenia działalności ruchu Pride ta kultowa marka denimowa wypuszcza właśnie mini kolekcję na lato 2020. Dochody netto ze sprzedaży tej linii ubrań zostaną przekazane na rzecz LGBT Foundation – organizacji charytatywnej promującej równość i jakość życia w społeczności LGBT+.

  • 0

Dziewczyna surfera: stylizacje

Lato, słońce, plaża i ciepła morska bryza: czy można chcieć więcej? Cały rok czekamy na wysokie temperatury i chwile, które spędzimy w naturze. Na szczęście w końcu zrobiło się ciepło i styl na dziewczynę surfera znów jest na fali.

  • 0

WSPIERAMY RÓŻNORODNOŚĆ: SWATCH PREZENTUJE MODEL #OPENSUMMER

Od momentu swojego powstania Swatch wierzy w różnorodność w każdym jej kształcie i kolorze. Od 1983 roku, kiedy zaczęły tykać nasze pierwsze zegarki, z determinacją, poprzez liczne współprace, wspieramy i promujemy ludzi, pomysły i talent − bez względu na płeć, kulturę, przekonania i ideologię. Zawsze byliśmy i jesteśmy otwarci, w każdym tego słowa znaczeniu i jest to dla nas powód do wielkiej dumy.

  • 0

DIVINE HIPPIE: biżuteryjna podróż w głąb Orientu : kolekcja ILUZJA JEWELLERY

Młoda, polska marka ILUZJA JEWELLERY narodziła się w trakcie duchowej podróży projektantki Kasi Gomulskiej. W momencie, kiedy o wyborach zaczęła decydować intuicja a nie ego. Niezwykle ważny jest sam proces projektowania, dynamika i spektrum dyscyplin twórczych, z którymi pracuje przy tworzeniu ILUZJA JEWELLERY.

  • 0

GOTOWY, DO BIEGU, START!

Młodzi odkrywcy przygotowują się na najlepsze lato w historii, z najnowszą kolekcją obuwia przygodowego KEEN.

  • 0