Letni minimalizm

Gdy nadchodzą ciepłe dni, wełniane swetry chowamy na najwyższą półkę w garderobie, a na ich miejsce układamy lekkie i zwiewne tkaniny. W tym sezonie w szafie każdej minimalistki nie może zabraknąć kilku bazowych elementów, dzięki którym zbudować można ascetyczne stylizacje w duchu zasady „mniej znaczy więcej”. Odkryj najnowszą kolekcję marki bonprix i pokochaj minimalizm!

  • 0

Promocje na bieliznę damską do 50%! Sprawdź, ile zyskasz

Kupuj więcej za mniej. Przestań tracić pieniądze i zacznij korzystać z okazji! Prezentujemy wyprzedaże bielizny damskiej nawet do 50%. W cenie biustonosza zyskasz cały komplet bielizny wraz ze zmysłowymi dodatkami, eksponującymi Twoją kobiecość. Sprawdź, ile zyskasz z promocji na bieliznę damską Ewa Bien.

  • 0

Strój kąpielowy, który pomoże Ci się idealnie opalić!

Pierwsze ciepłe dni już za nami, ale fala wymarzonych upałów i urlopów jeszcze przed nami. Do wakacji zostało kilka tygodni i to zdecydowanie najlepszy okres, by przejrzeć już stroje kąpielowe, które posiadasz w szafie i ewentualnie kupić coś nowego!
  • 0

WRANGLER WYCHODZI POZA SCHEMATY

Dla uczczenia działalności ruchu Pride ta kultowa marka denimowa wypuszcza właśnie mini kolekcję na lato 2020. Dochody netto ze sprzedaży tej linii ubrań zostaną przekazane na rzecz LGBT Foundation – organizacji charytatywnej promującej równość i jakość życia w społeczności LGBT+.

  • 0

WSPIERAMY RÓŻNORODNOŚĆ: SWATCH PREZENTUJE MODEL #OPENSUMMER

Od momentu swojego powstania Swatch wierzy w różnorodność w każdym jej kształcie i kolorze. Od 1983 roku, kiedy zaczęły tykać nasze pierwsze zegarki, z determinacją, poprzez liczne współprace, wspieramy i promujemy ludzi, pomysły i talent − bez względu na płeć, kulturę, przekonania i ideologię. Zawsze byliśmy i jesteśmy otwarci, w każdym tego słowa znaczeniu i jest to dla nas powód do wielkiej dumy.

  • 0

DIVINE HIPPIE: biżuteryjna podróż w głąb Orientu : kolekcja ILUZJA JEWELLERY

Młoda, polska marka ILUZJA JEWELLERY narodziła się w trakcie duchowej podróży projektantki Kasi Gomulskiej. W momencie, kiedy o wyborach zaczęła decydować intuicja a nie ego. Niezwykle ważny jest sam proces projektowania, dynamika i spektrum dyscyplin twórczych, z którymi pracuje przy tworzeniu ILUZJA JEWELLERY.

  • 0

GOTOWY, DO BIEGU, START!

Młodzi odkrywcy przygotowują się na najlepsze lato w historii, z najnowszą kolekcją obuwia przygodowego KEEN.

  • 0

Piknik w parku!

Idealny sposób na spędzenie czasu na łonie natury? Piknik! Skrzyknij grupę znajomych, znajdźcie zaciszną polankę w lesie, czy w pobliskim parku i cieszcie się chwilami na świeżym powietrzu. Nie zapomnijcie o kocu i przekąskach! Marka bonprix w swojej najnowszej kolekcji, zachęca do aktywnego spędzania wspólnego czasu i cieszenia się z drobnych momentów. Przedstawiamy stylizacje idealne na letnie popołudnie na łonie natury.

  • 0

NOWA KOLEKCJA LOVELY GARDEN. SWATCH ZAPRASZA DO NIEZWYKŁEGO OGRODU

Nadeszła pora roku wzmożonych prac w ogrodzie - wyrywamy chwasty i z radością sadzimy kwiaty. Wkładamy wiele wysiłku, aby osiągnąć doskonały efekt. Dzięki dbaniu o nasze ogrody ​​jesteśmy szczęśliwi i cieszymy się z nich jeszcze bardziej! Jest to przedłużenie domu na świeżym powietrzu, w którym można spędzać wolny czas (a czasem nawet wakacje), zaprosić przyjaciół na grilla oraz znaleźć wewnętrzny spokój i szczęście.

  • 0