Praca w domu

Home office - nowa rzeczywistość większości z nas. To czas na oddech i organizację pracy na nowo. W tym czasie najważniejsze jest jednak nasze zdrowie, więc warto zadbać o nasz komfort i spokojne warunki działania w „domowym biurze”.

  • 0

Na spacer z psem

Dni stają się coraz dłuższe, a pogoda za oknem coraz bardziej zachęca do wyjścia na zewnątrz. Nawet jeśli nie do końca jeszcze to czujesz, czas na motywację! A może jest coś, albo raczej ktoś, kto skutecznie zachęci cię do opuszczenia czterech ścian? Jeśli jesteś szczęśliwą posiadaczką czworonożnego pupila, na pewno docenisz pierwsze wiosenne spacery! Pokochaj je z najnowszą kolekcją marki bonprix. 

  • 0

Wiosna będzie…soczysta!

Jednym z najbardziej interesujących trendów na najbliższy sezon są żywe, energetyczne kolory. Zakochali się w nich projektanci światowego formatu, a wpływ tego trendu na środowisko modowe mogliśmy obserwować podczas tegorocznego tygodnia mody.

  • 0

ZRÓWNOWAŻONA MINI KOLEKCJA INTIMISSIMI

Aby uczcić dziesiątą rocznicę projektu Recycle, Intimissimi zaprojektowało mini kolekcję dla wszystkich tych, którzy chcą nosić ubrania przyjazne dla środowiska i cieszyć się trwałością tkanin, znając ich skład i pochodzenie. Green Collection zadebiutowało już tej wiosny i uzupełniło główną kolekcję marki o linię bielizny, piżam i dzianin, która jest wykonana z certyfikowanych materiałów oznaczonych specjalną kartą identyfikacyjną.

  • 0

Elegancko i kobieco - przegląd nowości z QUIOSQUE

Choć za oknami jeszcze szaro i chłodno, my – aby poprawić sobie nastrój – myślimy już o wiośnie. Kochamy tę porę roku podwójnie. Po pierwsze - wszystko budzi się do życia, a my mamy więcej energii, po drugie - w sklepach możemy upolować takie perełki, jak te z najnowszej kolekcji QUIOSQUE.

  • 0

Na co zwrócić uwagę, kupując biustonosz bez fiszbin?

Współcześnie kobiety mają coraz większą świadomość tego, jak ważny jest dobór odpowiedniego biustonosza. Te element garderoby decyduje bowiem nie tylko o codziennym komforcie i wygodzie, ale również o atrakcyjnym wyglądzie tak istotnej części ciała, jaką są kobiece piersi. Panie coraz częściej decydują się natomiast na biustonosze bez fiszbin. Na co zwrócić uwagę, kupując określony model?

  • 0

Jakie buty na wiosnę 2020 r.?

Wielu panów na co dzień rezygnuje z eleganckich półbutów albo mokasynów. Chętniej sięga natomiast po wygodne buty sportowe. Co istotne, mogą one pasować zarówno do casualowej, jak i nieco bardziej eleganckiej stylizacji. No ale jak wybrać odpowiedni model?

  • 0

Lee wspiera zrównoważony rozwój i inicjuje program For a World That Works

Lee Jeans rozpoczyna program For a World That Works™ – inicjatywę, która stawia sobie za cel ochronę środowiska i jej zasobów poprzez wdrożenie proekologicznych rozwiązań na każdym etapie produkcji – od dostawców przez metody produkcji po ekologiczne innowacje, czyli od surowców aż po produkt końcowy.

  • 0