Winter is coming czyli stylizacje na duże mrozy

Zima od jakiegoś czasu nie pokazywała swojego groźnego oblicza. Do czasu…Luty powitał nas siarczystym mrozem, śniegiem i wiatrem. Czy to oznacza, że stylowy look mamy odłożyć na półkę i czekać na nadejście wiosny?

  • 0

Najbardziej zabójczy duet - PUMA Eclipse Pack

PUMA prezentuje wyjątkowy Eclipse Pack, stworzony by poruszać się szybko, stylowo i bezszelestnie. Zestaw składający się z pierwszej edycji przełomowego modelu FUTURE Z oraz najnowszej odsłony ULTRA 1.2 w kolorze blackout, pozwala wyprzedzić wszystkich i wszystko, co stoi na drodze do bramki.

  • 0

PRACUJĄCA DZIEWCZYNA

Mimo iż wiele kobiet zaczęło pracować częściej z domu to jednak nadal sporo z nas chodzi normalnie do pracy. Trzeba przyznać, że dziś jest to powód do zadowolenia bo pandemia zamknęła nas w domach i każdy powód do wyjścia z dresów napawa nas radością.

  • 0

Jak ubrać się modnie na zimę?

Niskie temperatury i chęć uniknięcia przeziębień obierają Ci całą przyjemność z dbania o dobrą stylizację? Rozumiemy to doskonale i wiemy, że zima może kojarzyć się z nieatrakcyjnym modowo czasem. Chcemy jednak zachęcić Cię do modnego ubioru i prezentujemy najciekawsze rozwiązania, jak wybrać stylowe i modne ubrania na zimę!

  • 0

COZY CHIC: ulubiony trend 2020

W czasach kiedy trudno było nadążyć nad szybko zmieniającymi się trendami nagle wszystko się zatrzymało. Rozprzestrzeniająca się szybko pandemia zahamowała wiele branż, w tym też mody.

  • 0

Kolorowe płaszcze i kurtki!

Choć pogoda nas nie rozpieszcza, za oknem cały czas szaro i buro, nie zapominajmy o kolorach! Najłatwiej pomalować swój świat poprzez barwne stroje i dodatki. My proponujemy te od polskich marek. Od kilku sezonów bardzo modne jest połączenie długiej spódnicy i płaszcza. Taka kompozycja występuje często w tym samym wzorze lub kolorze. Nam spodobała się wariacja odcieni turkusowego błękitu i szmaragdu.

  • 0

Katie Holmes i jej nowojorski styl

Katie Holmes od lat zachwyca swoimi ulicznymi stylizacjami. Niewymuszone, nonszalanckie zestawy inspirują wiele kobiet na całym świecie. Sekret jej stylu tkwi w perfekcyjnym miksowaniu klasycznych prostych elementów z modowym luzem. Sportową bluzę łączy z pastelowym płaszczem, do klasycznego trenczu zakłada sznurowane buty i nade wszystko uwielbia jeansy.

  • 0

Jesienny minimalizm: nie potrzebujesz wiele, żeby być dobrze ubraną

Chłodniejsze pory roku czasem zniechęcają do wyszukanych stylizacji. Staramy się przede wszystkim (i słusznie) żeby było nam ciepło i wygodnie. Okazuje się, że naprawdę nie potrzebujemy wielu ubrań, żeby wyglądać doskonale także podczas jesiennych, chłodnych dni.

  • 0