Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 62.

Moroccanoil® nareszcie w Polsce

mar1306121
Moroccanoil® oferuje innowacyjne, łatwe w użyciu, nastawione na skuteczność receptury, które błyskawicznie przemieniają wszystkie rodzaje włosów, dając efekt pięknych, zdrowych oraz naturalnie wyglądających włosów. Narodzone w ostatniej dekadzie produkty Moroccanoil® szybko stały się światową sensacją, którą przyjęły gwiazdy, świat mody, styliści filmowi i telewizyjni, redaktorzy najbardziej luksusowych pism oraz kobiety na całym świecie.

Historia Moroccanoil® rozpoczęła się w 2006 roku, kiedy Carmen Tal, współzałożycielka Moroccanoil®, poddała się koloryzacji, która całkowicie zniszczyła jej włosy. Wtedy przyjaciółka zabrała ją do salonu, gdzie Carmen spróbowała zadziwiającego zabiegu z użyciem olejku arganowego, który natychmiast przemienił jej zniszczone włosy w lśniące, gładkie i łatwe do ułożenia. Zainspirowana wyjątkową skutecznością zabiegu, Carmen postanowiła dodatkowo uszlachetnić ten niezwykły olejek i podzielić się jego korzyściami z kobietami na całym świecie.

mar13061210

W tym czasie zabiegi na włosy z użyciem olejków były uznawane za niekonwencjonalne, ale Carmen nie zraziła się tą przeszkodą. Wraz z mężem połączyli siły z grupą wizjonerów, aby stworzyć wyjątkową, opartą na olejku arganowym recepturę zabiegu na włosy. Efektem współpracy był oryginalny preparat Moroccanoil® Treatment (Kuracja Moroccanoil®), który zrewolucjonizował przemysł kosmetyczny, tworząc całkowicie nową kategorię w segmencie pielęgnacji włosów – zabiegi olejkami. Zdobywająca nagrody Kuracja Moroccanoil® szybko stała się rozpoznawalna wśród czołowych stylistów fryzur, gwiazd oraz kobiet na całym świecie jako niezbędny element przygotowania włosów do stylizacji i produkt bez którego żadna kobieta nie może się obejść.

Sukces Kuracji Moroccanoil® doprowadził do rozwinięcia szerokiej gamy innowacyjnych, luksusowych produktów do pielęgnacji włosów marki Moroccanoil®. Celem było odpowiedzenie na potrzeby wszystkich rodzajów włosów łatwymi w użyciu i nastawionymi na skuteczność recepturami. Produkty Moroccanoil® osiągnęły sukces na całym świecie dzięki swoim właściwościom, które nie obciążają włosów, dają naturalne efekty oraz natychmiastowo wchłaniają się do wnętrza włosa bez pozostawiania śladów. Ekskluzywne receptury nie tylko sprawiają, że włosy są naturalnie miękkie i lśniące, ale także poprawiają ich ogólny stan, aby pomóc włosom być widocznie i odczuwalnie zdrowszymi i piękniejszymi.

mar1306121 mar1306122

fot. Moroccanoil®

Produkty Moroccanoil® na stałe zagościły za kulisami największych pokazów mody na całym świecie oraz są regularnie używane przez najlepszych stylistów podczas tworzenia stylizacji na okładki luksusowych pism, materiałów redakcyjnych oraz w czasie rozdania nagród, między innymi: Oscarów, Złotych Globów, GRAMMY oraz MTV.

Ukochany, charakterystyczny zapach Moroccanoil® oraz ekskluzywne, turkusowo-pomarańczowe opakowanie zainspirowane zostały esencją regionu śródziemnomorskiego. Sztandarowy zapach Moroccanoil® zawiera piękne, wyszukane niuanse, aby ukoić zmysły.

Na polskim rynku dostępnych jest 7 produktów (wkrótce kolejne):
1.    Kuracja Moroccanoil® do każdego rodzaju włosów
2.    Kuracja Moroccanoil® Light do włosów cienkich i blond
3.    Szampon nawilżająco-odżywczy
4.    Nawilżająca odżywka do włosów
5.    Nawilżający krem do stylizacji włosów
6.    Intensywnie nawilżająca maseczka
7.    Nabłyszczacz

mar13061210 mar1306123 mar1306126 mar1306125 mar1306128 mar1306129 mar1306124

 Produkty Moroccanoil® są dostępne wyłącznie w wysokiej jakości salonach fryzjerskich. W Polsce oficjalnym dystrybutorem tej marki jest JBS OPTIMA sp. z o.o. sp. k. z Gdańska.

www.moroccanoil.com
www.jbsoptima.pl

Materiały prasowe JBS OPTIMA sp. z o.o. sp. k.