Niebieskie Serce La Mer Światowy Dzień Oceanów 2015 - specjalna edycja World Oceans Day Crème de la Mer

lam1505071
W czerwcu 2015 marka La Mer i National Geographic Society obchodzić będą jubileusz dziesięciolecia współpracy dla wspierania działań na rzecz ochrony siedlisk morskiej flory i fauny, pomagających zachować naturalne bogactwa dla przyszłych pokoleń.

Obchodzony 8 czerwca Światowy Dzień Oceanów to uczczenie całorocznej pracy, a także okazja do promowania świadomości na temat oceanicznego życia i konieczności jego ochrony. Świętując Światowy Dzień Oceanów La Mer przygotował coroczną, limitowaną edycję legendarnego Crème de la Mer, w opakowaniu inspirowanym podwodnym życiem. Dochód ze sprzedaży wesprze dalsze działania Towarzystwa National Geographic.

Współpraca z National Geographic
Współpracując z Towarzystwem National Geographic, La Mer wspiera kolejne pokolenie badaczy, których praca ma na celu podniesienie świadomości globalnych i lokalnych społeczeństw na temat konieczności ochrony mórz i oceanów.

Niebieskie Serce Ziemi
Marka La Mer nieustannie wyraża wdzięczność za dar czystych, zdrowych i urodzajnych mórz i oceanów. Jednocześnie doskonale zdaje sobie sprawę z tego, iż można zrobić jeszcze bardzo wiele, by chronić niebieskie serce naszej planety. Zainspirowani inicjatywami ochrony środowisk morskich i oceanicznych dla przyszłych pokoleń, La Mer z dumą realizuje program Blue Heart – Niebieskie Serce, w ramach którego od 2005 r. marka przekazała w sumie ponad 2,6 miliona dolarów organizacjom działającym na rzecz ochrony mórz i oceanów na całym świecie.

Współpraca La Mer z dr Sylvią Earle
Już trzeci rok z rzędu, La Mer ma zaszczyt współpracować z członkinią elitarnego grona National Geographic Explorers-in-Residence – Dr Sylvią Earle, dzięki której kwestia konieczności zachowania zdrowych siedlisk oceanicznej flory i fauny stała się jednym z priorytetów organizacji ekologicznych na całym świecie. La Mer wspiera wysiłki dr Sylvii Earle oraz inicjatywy National Geographic mające na celu ochronę mórz i oceanów. Z okazji Światowego Dnia Oceanów, marka La Mer przygotowała limitowaną edycję legendarnego kremu Crème de la Mer w specjalnie zaprojektowanym opakowaniu. Krem dostępny będzie w 100ml słoiczkach w czerwcu 2015 r.

Światowy Dzień Oceanów
Ustanowiony w 1992 r. i oficjalnie uznany przez ONZ w 2009 r. Światowy Dzień Oceanów odbywa się co roku 8 czerwca. Powstał w celu uświadomienia społeczeństwu znaczenia oceanu jako ekosystemu i stanowi okazję do podejmowania działań mających na celu ochronę dzikiej przyrody i zagrożonych siedlisk.

La Mer znaczy morze

lam1505072

Założyciel La Mer – dr Max Huber – docenił uzdrawiającą moc oceanu, opierając na właściwościach alg morskich recepturę kremu przywracającego zdrowy wygląd poparzonej skóry. W hołdzie złożonym jego dziedzictwu, nasza firma wspiera ochronę naturalnym siedliskom tej wyjątkowej morskiej rośliny, stosując w swoich kosmetykach wyłącznie algi zebrane ręcznie.
Więcej informacji o kampanii La Mer towarzyszącej Światowemu Dniu Oceanów uzyskasz w lokalnych punktach sprzedaży.