NOWA ODSŁONA LUKSUSU - LUXE LIP COLOR

bob1509211
Przedstawiamy szminkę Luxe Lip Color.
Dla Bobbi, luksusem są rzeczy ponadczasowe i najwyższej jakości. Kierując się tą koncepcją Bobbi połączyła najbardziej odżywcze składniki i swoje dobre oko do kolorów, tworząc nową, luksusową formułę —Luxe Lip Color.

Pomadka gwarantuje wyjątkowe uczucie miękkości i gładkości, doskonale rozprowadza się na ustach i już za

 

bob1509212

pierwszym pociągnięciem zapewnia wyrazisty kolor i maksymalne krycie.  Lux Lip Color nie tylko głęboko odżywia usta ale sprawia, że zyskują delikatny połysk, dzięki czemu cała twarz jest rozświetlona, a cera wygląda promiennie. Ta wyjątkowa formuła ma także silne działanie lecznicze – zawiera peptyd stymulujący produkcję kolagenu, pozwalając zredukować drobne linie, witaminy E i C, które chronią przed uszkodzeniem ust w przyszłości, oraz mieszankę substancji intensywnie nawilżających. Dzięki niej usta na długo pozostają miękkie, gładkie i odżywione.

To kwintesencja luksusu, zamknięta w eleganckim, oryginalnym, złotym opakowaniu.
Po prostu glamour.

SPOSÓB UŻYCIA

Dla uzyskania idealnego, pełnego krycia, wysuń pomadkę i przejedź nią po ustach. Luxe Lip Color zapewnia maksymalne krycie za zaledwie jednym pociągnięciem. Dzięki ostro zakończonej końcówce łatwo i szybko i obrysujesz nią usta i podkreślisz ich kontur - jak kredką! Płaski i nieco zaokrąglony kształt pomadki zapewnia natomiast łatwą i równomierną aplikację.

ODCIENIE
bob1509213


Produkt dostępny w 30 odcieniach — od subtelnych róży, po żywe pomarańcze i głębokie czerwienie— to jak dotąd najbogatszy wachlarz kolorystyczny wprowadzany do oferty Bobbi. Bobbi pracowała ze swoimi wizażystami z całego świata, aby stworzyć gamę kolorów, które cieszą się największą popularnością  i pasują do wszystkich odcieni cery.

Lekcje Makijażu Bobbi Brown
Bobbi uważa, że każda kobieta może być swoją własną wizażystką, jeżeli posiada odpowiednią wiedzę i właściwe kosmetyki. Wprowadzając na rynek szminkę Luxe Lip Color proponuje swoim klientkom bezpłatne lekcje makijażu „Policzki i Usta” oraz „Odśwież makijaż ”, w trakcie których profesjonalni wizażyści pokażą paniom, jak dobrać najbardziej pasujące do nich odcienie lub szybko odświeżyć makijaż.