Nowoczesna pielęgnacja włosów, zaskakujące efekty PIELĘGNICA FALE LOKI KOKI PREMIUM Nº 501

flk1407107
Zniszczone włosy, matowy kolor i brak połysku?

flk1407106

Nowoczesna technologia pozwoliła na opracowanie urządzenia wykorzystującego dobroczynną moc promieniowania podczerwonego dla lepszego nawilżenia i regeneracji stuktury włosów - Pielęgnica Fale Loki Koki Premium Nº 501.

Pielęgnica Fale Loki Koki Premium Nº 501
to nowoczesny przyrząd fryzjerski, który pozwala na profesjonalną pielęgnację i odbudowę włosów, wykonywaną nie tylko w salonie fryzjerskim ale także samodzielnie w domu. Innowacyjne rozwiązanie w dziedzinie pielęgnacji włosów zapewnia lepsze efekty w zdrowszy sposób, wyznaczając nowy trend w dziedzinie pielęgnacji - kurację na chłodno. Zmieniając strukturę cząsteczek, przemienia wodę w parę wodną w temperaturze pokojowej i umożliwia dotarcie wody, białek i substancji odżywczych bezpośrednio do kory włosa. Zamyka pochewkę korzenia i łuskę włosa co sprawia, że włosy są jedwabiste i lśniące. Włosy w krótkim czasie stają się zdrowsze, delikatniejsze i bardziej miękkie, a ich kolor i połysk głębszy.

Zalety promieniowania podczerwonego:
Promieniowanie podczerwone wspomaga wzrost roślin i zwierząt dlatego przez naukowców często nazywane jest „światłem życia”.
1. Przekształca obojętne cząsteczki wody H4O w pełne cząsteczki wody H2O, co sprawia, że krew może przetransportować więcej tlenu. Poprawia także siłę połączenia między molekułami, dzięki czemu większe molekuły (np. białka), są odnawiane.
2. Dodaje komórkom w ciele człowieka energii oraz ożywia umysł poprzez utrzymanie komórek na poziomie najwyższych wibracji co daje efekt współ wibracji.
3. Poprawia odporność i opóźnia starzenie poprzez regulację PH (równowaga kwasowo-zasadowa) płynów w ciele człowieka, zastępując środowisko zbyt zakwaszone alkalizującym.(Częstym powodem chorób jest nadmiar kwasu, a sposobem na ich uniknięcie jest właśnie zmiana PH płynów z zakwaszonego na alkalizujące.)
4. Przyspiesza krążenie krwi i rozszerza naczynia krwionośne, ponieważ pełne cząsteczki H2O (otrzymane z H4O za pomocą działania promieniowania podczerwonego) mogą swobodnie przenikać między komórkami i być przetworzone na energię za pomocą współ wibracji i rezonowania.
5. Obniża poziom stresu i powoduje odciążenie serce poprzez rozszerzenie naczyń krwionośnych.
6. Przyspiesza zdolność regeneracyjną tkanek i przyspiesza procesy metaboliczne w ciele człowieka.
7. Reguluje stan anormalnego pobudzenia.

Test mgiełki:

flk1407107

Podłączyć urządzenie do źródła prądu i przytrzymać płytki w dole. Zrosić srebrną płytkę kilkoma kroplami zimnej wody i rozprowadzić je palcem po powierzchni. Zbliżyć płytki urządzenia, słyszalny dźwięk kliknięcia oznacza, że urządzenie jest włączone. Z urządzenia powinna wydobyć się lekka mgiełka, ponieważ wibracje fal ultradźwiękowych doprowadzają wodę do stanu gazowego. Pojawienie się mgiełki oznacza, że urządzenie działa prawidłowo. Mgiełka pojawia się wyłącznie, kiedy urządzenie testowane jest z użyciem wody. Przy użyciu maski lub odżywki do włosów mgiełka nie pojawi się, ale urządzenie działa prawidłowo. Urządzenie pracuje w regulowanym trybie czasu (od 1-18 sekund), posiada tekże regulację mocy promieniowania podczerwonego oraz ultradźwięków. Funkcja „Bezpieczne użytkowanie” automatycznie wyłącza urządzenie momencie, gdy płytki będą zamknięte dłużej niż 10 sekund. W celu ponownego uruchomienia urządzenie należy zamknąć i otworzyć.

Instrukcja użytkowania:
1) Umyć włosy.
2) Spłukać dokładnie włosy i podsuszyć suszarką nastawioną na niską temperaturę i słaby nawiew, pozostawiając w 80% wilgotne
3)Podzielić włosy na kilka części.
4)Równomiernie rozprowadzić maskę do włosów i odczekać od 5-15 minut.
5) Urządzenie przeciągać powoli na cienkim pasemku włosów od 3 do 5 razy. Powtórzyć proces na kolejnych pasemkach.
Uwaga:
Urządzenie nie służy do prostowania włosów, a jedynie przyspiesza wchłanianie maski przez włosy.
6) Po 10-15 minutach lub zanim włosy całkowicie wyschną dokładnie je spłukać letnią wodą, a następnie wysuszyć je.

Cena pielęgnicy: 399 PLN

Pielęgnica dostępna jest w sklepach fryzjerskich Fale Loki Koki oraz sklepie internetowym lokikoki.pl