Nowoczesne odchudzanie z Med Contour Medical!

whi150320
Poznaj skuteczną i nieinwazyjną metodę walki z cellulitem i tkanką tłuszczową, wypróbuj Med Contour Medical, wymodeluj swoją sylwetkę i pozbądź się kompleksów!

Czym jest Med Contour Medical?
Med Contour Medical to system służący do skutecznej likwidacji lokalnej otyłości i redukcji cellulitu. Urządzenie dzięki emisji fal ultradźwiękowych, (które nakładają się i potęgują w tkance tłuszczowej) rozbija i upłynnia komórki tłuszczowe.

Jak działa stosowany w Klinice Esteticmed Contour Medical?
W trakcie zabiegu wykorzystywane jest zjawisko kawitacji, co pozwala rozbić lokalne pokłady odpornej na inne metody likwidacji tkanki tłuszczowej. Głowica urządzenia Med Contour Medical wyposażona jest w dwa nachylone emitery ultradźwięków i w system zasysający, co umożliwia odpowiednie ułożenie skóry na emiterach – na jej powierzchni natężenie ultradźwięków jest stosunkowo niskie, natomiast w tkance tłuszczowej dzięki spotkaniu i nakładaniu się na siebie fal rośnie ono aż czterokrotnie – wyjaśniają specjaliści z Kliniki Esteticmed. Przed przyłożeniem głowicy do ciała skóra smarowana jest oliwką, dzięki czemu urządzenie gładko się po niej przesuwa. Nasilenie fal dźwiękowych może być modyfikowane w trakcie zabiegu (powinno zostać ono dostosowane do kondycji i stanu miejsca poddawanemu zabiegowi oraz do indywidualnej wrażliwości pacjenta na temperaturę).

Rozbity i upłynniony wcześniej tłuszcz przemieszcza się drogami limfatycznymi, co wspomaga się drenażem limfatycznym zaliczającym się do końcowej fazy zabiegu. Usuwanie tłuszczu z organizmu zachodzi na skutek naturalnych procesów metabolicznych (proces ten można przyspieszyć zwiększając ilość wypijanych płynów i uprawiając aktywność fizyczną).

Zabieg (w zależności od leczonego obszaru) trwa od 40 do 180 minut.

Dla kogo jest ten zabieg?
Zabieg Med Contour Medical polecany jest osobom, które zmagają się z cellulitem i nadmiarem tkanki tłuszczowej zlokalizowanej w takich miejscach jak brzuch, pośladki czy uda.

Czy zabieg jest skuteczny?
Warto wiedzieć, że inne urządzenia wykorzystujące działanie fal dźwiękowych ogniskują je jedynie w niewielkim stopniu, przez co efekty takich zabiegów okazują się zazwyczaj nietrwałe i niewystarczające. Inaczej wygląda to w przypadku Med Contour Medical, w którym zastosowanie innowacyjnej technologii wzmacniania fal ultradźwiękowych sprawiło, że obszar przecinania ma dużą powierzchnię, co skutkuje wysoką skutecznością zabiegu i szybkim jego przeprowadzeniem – tłumaczą eksperci z Kliniki Bieńkowscy Esteticmed.

Czy zabieg jest bolesny?
Zabieg Med Contour Medical jest bezpieczny, bezinwazyjny i zupełnie bezbolesny, dzięki czemu nie wymaga podania znieczulenia. Jedynym, co może odczuwać pacjent w trakcie zabiegu jest przyjemne i relaksujące ciepło.

Kiedy widoczny jest efekt zabiegu?
Efekt redukcji cellulitu widoczny jest zaraz po zakończeniu zabiegu. Zabieg poprawia również wygląd skóry i pozwala zredukować lokalne pokłady tkanki tłuszczowej. Rezultaty zabiegu widoczne są już po pierwszej sesji i narastają z każdym kolejnym zabiegiem.

Dzięki temu, że Med Contour Medical niszczy komórki tłuszczowe nie pojawiają się one ponownie na obszarze poddanym zabiegowi, co pozwala uniknąć efektu jojo. Należy jednak zdawać sobie sprawę z tego, że unikanie aktywności fizycznej, niewłaściwa dieta i siedzący tryb życia mogą prowadzić do odkładania się tkanki tłuszczowej w innych partiach ciała – ostrzegają lekarze z Kliniki Esteticmed. Charakter leczonej przypadłości sprawia, że chcąc cieszyć się efektami zabiegu należy prowadzić zdrowy tryb życia i co jakiś czas poddawać się zabiegom podtrzymującym.

Na ile zabiegów powinnam się zdecydować?
U większości pacjentów efekty zabiegu widoczne są natychmiast po jego zakończeniu, jednak dla uzyskania najlepszych rezultatów dobrze jest poddać się serii zabiegów (ich dokładna ilość zależna jest od wielkości i rodzaju leczonej powierzchni). Terapia obejmuje zazwyczaj od 4 do 6 zabiegów przeprowadzanych w odstępie jednego tygodnia.

Jakie są skutki uboczne zabiegu?
Efektem ubocznym zabiegu jest zaczerwienienie skóry, które znika po kilkudziesięciu minutach od jego zakończenia.

Na co powinnam uważać po zabiegu?
Zabieg Med Contour Medical to tzw. zabieg lunchowy, co oznacza, że zaraz po jego zakończeniu pacjent może wrócić do swoich codziennych aktywności. Chcąc jak najdłużej cieszyć się efektami zabiegu należy uprawiać aktywność fizyczną i zdrowo się odżywiać.

Kto nie może poddać się zabiegowi Med Contour Medical?

Przeciwwskazaniem do przeprowadzenia zabiegu są:

- ciąża i okres karmienia piersią,
- choroby nowotworowe,
- choroby autoimmunologiczne,
- elektroniczne i metalowe implanty.

Przeciwwskazaniem nie jest natomiast fototyp skóry pacjenta, gdyż mogą poddać mu się również osoby mające opaloną skórę czy też skórę z problemami naczyniowymi.

Chcesz pozbyć się cellulitu i znów cieszyć się smukłą sylwetką? Skorzystaj z metod i technik oferowanych przez medycynę estetyczną, wykorzystaj ultradźwięki w walce z otyłością i zapomnij o „boczkach” i nieestetycznych fałdach.

Więcej informacji znajdziesz na stronie: http://www.esteticmed.pl/o-klinice/zespol-ekspertow