Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 62.

Nowość ALFAPARF linia Semi di Lino, seria Moisture

alfm1306104
Nowa linia kosmetyków pielęgnacyjnych Semii di Lino, seria Moisture od ALFAPARF. Głębokie odżywienie od samej nasady aż po końcówki. Odkryj blask i jedwabistość. Zachowaj nieporównywalną miękkość włosa. To linia do włosów suchych, które wymagają specjalnych produktów przywracających miękkość i łatwość rozczesywania.

PRODUKTY

alfm1306101

Semi di Lino Moisture Shampoo - Szampon Nawilżający
Format: 250ml - 1000ml
Oczyszcza i odżywia włosy, zupełnie ich nie obciążając. Pozwala na uzyskanie miękkości i jedwabistości charakteryzującej zdrowe włosy.

Sposób użycia
Nałożyć na mokre włosy i skórę. Delikatnie masować, tworząc pianę. Starannie spłukać. Jeśli to konieczne, powtórzyć czynności.

 

 

alfm1306102 Semi di Lino Moisture Mask - Maska Nawilżająca
Format: 200ml - 500ml
Zapobiega wysuszaniu się włosów, od ich nasady aż po same końcówki. Natychmiastowo polepsza ich jakość, sprawiając że stają się miękkie i z łatwością można je rozczesać. Żaden grzebień nie będzie im straszny.

Sposób użycia
Produkt w ilości przypominającej wielkością jeden lub dwa orzechy, nałożyć na mokre włosy. Masować na całej długości, również końcówki. Pozostawić przez 5 minut. Rozcieńczyć wodą, po czy starannie spłukać.

   
alfm1306103 Semi di Lino Moisture Leave-In Conditioner - Odżywka Nawilżająca
Format: 250ml - 1000ml
Z łatwością zmiękcza włókna włosowe, dostarczając im składników odżywczych, koniecznych do wyeliminowania niedoskonałości. Zwiększa elastyczność włosa. Nie spłukiwać.

Sposób użycia
Ostatni etap poddawania mokrych włosów zabiegom upiększającym. Produkt w ilości przypominającej wielkością orzech rozprowadzić na całej długości włosów, również na końcówkach. Nie spłukiwać. Przystąpić do modelowania.

   
alfm1306104


Semi di Lino Moisture Essential Oli - Olejek Nawilżający
Format: 6 ampułek o zawartości 13 ml każda
Intensywna terapia. Wielopoziomowe odżywienie, natychmiastowo redukujące odwodnienie włókna włosowego. Sprawia, że włosy stają się niewiarygodnie miękkie, zmysłowe i pełne życia. Produkt należy spłukać.

Sposób użycia
Na mokre włosy umyte szamponem nałożyć zawartość jednej ampułki. Pozostawić przez kilka minut, po czym starannie spłukać.

 

 

alfm1306105


Semi di Lino Moisture Splits Ends Recovery Fluid - Fluid do końcówek włosa
Format: 125 ml
Produkt przeznaczony do pielęgnacji najbardziej delikatnego obszaru suchych włosów: końcówek. Tworząc niewidzialną i ochronną powłokę, łączy rozdwojone końcówki oraz zapobiega ich łamaniu. Nakładać na mokre lub suche włosy. Nie spłukiwać

Sposób użycia
2-3 dawki produktu rozprowadzić na dłoniach, po czym nałożyć na mokre lub suche włosy. Równomiernie rozprowadzić na końcówkach. Nie spłukiwać. Przystąpić do modelowania.

fot.ALFAPARF

 

Materiały prasowe ALFAPARF.