Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 62.

Nowości Selective

sel1306053
Oto nowe produkty Selective: olejek modelujący odżywczy do włosów, żel w sprayu do układania fryzur, szmpon przywracający równowagę do włosów przetłuszczających się.

sel1306051

DEFINING OIL NON OIL 250ML
OLEJEK MODELUJĄCY ODŻYWCZY DO WŁOSÓW

Oil non oil cechuje się lekką konsystencją, nie natłuszcza i nie obciąża włosów oraz nie pozostawia matowego osadu. Preparat przeznaczony jest do naturalnego modelowania cienkich włosów lub do podkreślenia struktury włosów kręconych i puszących się. Dzięki zawartości zbilansowanego kompleksu protein pochodzenia roślinnego nawilża i wzmacnia włókna włosów. Z filtrem UV. Długotrwały efekt zapobiegający puszeniu się włosów.

Sposób użycia: rozprowadzić na dłoniach odpowiednią ilość preparatu. Nakładać starannie na wilgotne lub suche włosy. Wymodelować pożądaną fryzurę.

 

 

sel1306052

POP UP 200ML
ŻEL W SPRAYU DO UKŁADANIA FRYZUR

Produkt ten łączy wygodę aplikacji, jaką daje spray, z łatwością użycia żelu. Przeznaczony do modelowania fryzur, również przy użyciu przyrządów do stosowania na gorąco. Chroni włosy przed szkodliwym działaniem promieni UV. Nie pozostawia matującego osadu.

Sposób użycia: spryskać suche lub wilgotne włosy i równomiernie rozprowadzić. Wymodelować fryzurę, wykorzystując wybraną technikę. Preparat stosować na suchych włosach w celu utrwalenia i podkreślenia fragmentów fryzury.

 

 

sel1306053

REDUCE SHAMPOO 250ML
SZAMPON PRZYWRACAJĄCY RÓWNOWAGĘ DO WŁOSÓW PRZETŁUSZCZAJĄCYCH SIĘ

Szampon delikatnie myje, usuwa nadmiar sebum i reguluje jego rozprowadzanie, utrzymując ilość sebum na poziomie fizjologicznym. Nie obciąża włosów i nadaje im blask.

Sposób użycia: nałożyć na wilgotne włosy i skórę głowy. Masować, pozostawić na parę minut, a następnie dokładnie spłukać. W razie konieczności powtórzyć. Ułożyć fryzurę. Używać naprzemiennie z innymi szamponami z serii ON CARE, dobranymi w zależności od indywidualnych potrzeb.

 Materiały prasowe Selective.