Nowy model w linii G-SHOCK MTG– mityczny feniks dołącza do drużyny japońskich mocarzy.

Hipnotyzujące, luksusowe połączenie kolorów zdobi najnowszy model zegarka. G-SHOCK z prestiżowej linii MTG.  Model  G-SHOCK MTG-B2000PH to  egzemplarz wyjątkowy w każdym calu, japońscy projektanci dedykowali go figurze mitycznego chińskiego feniksa, który jest symbolem cnoty i wdzięku.

Błękitny feniks w mitologii Wschodu przynosi szczęście  i dostatek. Ten cudowny ptak symbolizuje elementy, z jakich składa się wszechświat - jego głowa to niebo, oczy to słońce, plecy to księżyc, łapy to ziemia a ogon to planety. Dlatego uważano go za idealne łącze między naszym światem a niebiosami. Feniks to wytrzymałość, siła i piękno – wszystkie cechy, którymi od zawsze kierują się twórcy marki G-SHOCK.

Model MTG-B2000PH tak, jak inne w serii MTG łączy w niezniszczalny sposób elementy metalowe  z ultra wytrzymałym karbonem. W modelu dedykowanym feniksowi całość pokrywa powłoka IP double rainbow, która opalizuje  odcieniami  barw od żółtego po czerwień i sprawia, że nasz zegarek nabiera życia z każdym ruchem nadgarstka.

Powłoka IP jest unikalna dla każdego zegarka – nie ma dwóch takich samych egzemplarzy.

Elegancki, błękitny pasek jest szlachetnym tłem dla żyjącej kolorem koperty.

Komunikacja przy użyciu bluetooth  pozwala na zarządzanie zegarkiem z poziomu telefonu.

G-SHOCK MTG –B2000PH pobiera aktualny czas z serwerów, jeśli przemieszczając się zmieniamy strefy czasowe.

MULTIBAND 6 automatycznie koryguje czas poprzez kalibrację sześciu sygnałów na świecie, nawet jeśli  w danym momencie nasz zegarek nie jest sparowany z telefonem. Zegarek wykorzystuje podświetlenie tarczy high-brightness LED illumination, posiada funkcje Dual Time, stopper i wiele innych

Za jego zasilanie odpowiada sprawdzony system solarny Tough Solar.