Nowy sprzęt i akcesoria Fale Loki Koki

flk1407103
W ofercie Fale Loki Koki pojawiły się kolejne nowości sprzętowe.

Chcemy zaprezentować Państwu nowoczesne rozwiązania, które umożliwią tworzenie stylizacji na miarę najnowszych, światowych trendów. Nowoczesny design, wysoka jakość, innowacyjność oraz praktyczność to atrybuty, które charakteryzują te produkty.

flk1407103

Na początek przedstawiamy Lokownicę Twister. Jest to absolutny hit 2014 roku, a dlaczego, o tym przekonamy się w dalszej części artykułu. Urządzenie to powstało z myślą o szybkim i łatwym uzyskaniu pięknych loków. Daje możliwość stworzenia różnych stylizacji: od zakręcenia pojedynczych pasm włosów, po uzyskanie burzy pięknych, regularnych loków. 

Chcąc uzyskać piękne loki, mamy do wyboru różne rozwiązania. Dlaczego warto zastosować Lokownicę Twister. Przede wszystkim jest to urządzenie niezwykle proste w użyciu. Nie wymaga specjalnego szkolenia ani praktyki. Zapewnia prostotę, komfort i ergonomię pracy. Doceni ją każdy fryzjer, wzbogacając i uatrakcyjniając zakres swoich usług. Dzięki specjalnie zaprojektowanej rękojeści lokownica jest bezpiecznym urządzeniem. Bezpieczeństwo zapewniają również: dźwiękowy sygnalizator nagrzania oraz automatyczna blokada po 70 minutach nieużywania. Nasze urządzenie nadaje się do różnej długości włosów.

Pojedyncze pasmo wystarczy umieścić w ceramicznej komorze, które następnie jest automatyczne nawijane i już po paru sekundach uzyskujemy piękny skręt. Mamy do wyboru 3 ustawienia temperatury oraz różne ustawienia czasu pracy, gdzie zakończenie zabiegu sygnalizowane jest dźwiękiem. Niezwykle przydatną funkcją jest możliwość lokowania włosów w różnych kierunkach. Dzięki temu w bardzo wygodny sposób uzyskasz zamierzony kształt fryzury. Wygodę dopełnia obrotowy przewód (360°), czyniąc pracę łatwą i przyjemną. Stosując innowacyjną Lokownicę Twister, łatwo uzyskasz u swoich klientek efekt pięknych loków, który będzie mówił sam za siebie.

flk1407104

Kolejną nowością klasy Premium w ofercie Fale Loki Koki jest HOTLOOK SYSTEM INDUKCYJNY N° 701 premium. Ten innowacyjny zestaw wałków, to łatwy i szybki sposób, aby uzyskać piękne loki. Z pozoru tradycyjna metoda, kryje w sobie zaawansowaną technologię i nadaję się do profesjonalnej stylizacji włosów w każdym nowoczesnym salonie fryzjerskim. Dzięki wykorzystaniu zjawiska indukcji elektromagnetycznej nagrzanie wałków trwa kilka sekund!

Aby tak się stało, należy umieścić je w pojemniku indukcyjnym , a gdy wałek zostanie odpowiednio nagrzany zapali się czerwona dioda. Niezwykły w tej technologii jest fakt, że nasze wałki nagrzewają się stopniowo, dzięki czemu nie parzą palców podczas ich nawijania. Odpowiednio wysoką temperaturę uzyskują po kilkunastu sekundach. Cały zabieg przebiega sprawnie i krótko, co jest wygodne zarówno dla fryzjera jak i jego klientek, które oczekują szybkiej i profesjonalnej obsługi.

flk1407105

Na koniec prezentujemy Państwu, wygodny sposób na przygotowanie mieszanki farby lub rozjaśniacza: MIKSER DO FARB N° 550. Rozwiązanie to zapewnia dokładne połączenie składników a wszystko to wykonać możemy w bardzo łatwy, higieniczny i szybki sposób. Cały zestaw składa się z czterech zamiennych pojemników oraz czterech pędzli. Dzięki temu możemy użyć miksera kilkakrotnie bez potrzeby każdorazowego czyszczenia miseczek. Nasze urządzenie umożliwia trzy cykle pracy (45, 60, 75 sekund), ale czas jego działania możemy regulować także samodzielnie. Każdy salon fryzjerski, który stawia na szybką i sprawną obsługę doceni wygodę, jaką daje praca MIKSEREM DO FARB N° 550.

Linia profesjonalnego sprzętu Fale Loki Koki to także maszynki, prostownice oraz pielęgnice do włosów. Pełna gama produktów dostępna jest na stronie www.falelokikoki.pl. Produkty są dostępne wyłącznie w sklepach Fale Loki Koki