Nowy zdobywca przestworzy – unikalny G-SHOCK Gravity Master

Casio wzbija się w przestworza i ogłasza nowość w ofercie zegarków  linii G-SHOCK Gravity Master, dedykowanych lotnictwu. Już wkrótce rozpoczniemy finałowe odliczanie – sprzedaż jedynego modelu rozpocznie się 25 września. Będzie o co walczyć - Inspiracją dla podniebnej nowości -  modelu GWR-B1000HJ  - jest odrzutowiec, lekki komercyjny model  Honda Jet Elite.

 

Współpraca między markami nie jest przypadkowa. Honda Jet Elite  jest ceniony za niezwykłe osiągi, wytrzymałość i stosowanie najnowszych technologii – co naturalnie zbliża go do filozofii marki G-SHOCK.

Nowy G-SHOCK GWR-B1000HJ to niezwykłe osiągi i unikalny design zarysowany przez MichimasaFujino, twórcę modelu odrzutowca  HondaJet.  Wyświetlacz zegarka kształtem nawiązuje do awiacji..

Kolory, kształty a nawet detale,odzwierciedlają inspiracje projaktanta  - wbudowana tarcza znajduje się pod symbolem godziny 12, korona zegarka przypomina elementy silnika odrzutowca, przyciski na 2 i 4 godzinie wykończone są w chromowanym połysku tak, jak pokrywa silnika Honda Jet. Odrzutowiec Honda Jet dumnie podpisuje się swoim logo na tarczy, koronie i pasku zegarka, dodając na pasku opis parametrów swoich osiągnięć

Zegarek GWR-B1000HJ  to ultrawytrzymały zdobywca przestworzy. Dzięki innowacyjnej strukturze Carbon Core Guard  G-SHOCK przejmuje moc i trwałość karbonu, jest niezwykle lekki a przy tym calkowicie odporny na wstrząsy.

Na rynku polskim pojawi się jedynie jedna sztuka tego modelu – zegarek trafi do sprzedaży w cenie 4999 PLN, podniebny unikat będzie mógł trafić w ręce prawdziwego szczęściarza, który wykaże się prawdziwą zwinnością i szybkością godną odrzutowego G-SHOCKA.