Pachnące nowości do kąpieli - Joanna Naturia Body

joa210214f
Ciężki dzień w pracy lub uczelniany stres ukoją nowe olejki pod prysznic i do kąpieli Joanna Body Naturia. W gamie pojawiły się trzy nowe zapachy. Wybierz jeden z nich, by poczuć się lepiej.

Do serii, składającej się z olejków śmietankowych z truskawką, wanilią oraz kawą dołączyły olejki o nowych pojemnościach (300 ml) i zapachach - oliwkowym, bzu oraz olejku arganowego. Wszystkie mają jedną cechę wspólną - zapewnią silne nawilżenie i pobudzą do życia zmęczoną zimą skórę.

Wybierz bez...

Jeśli tęsknisz za wiosną i już nie możesz doczekać się słońca. Stosowanie tego olejku przyspiesza nadejście tej pory roku - udowodnione naukowo ;) Według aromaterapeutów zapach bzu uspokaja ciało i ducha i niweluje stres. Olejek z bzem pomoże Ci odzyskać równowagę i sprawi, że napięcie z całego dnia zniknie podczas kąpieli. W składzie produktu znajdują się również wygładzające skórę mleczne proteiny oraz ekstrakt z czarnego bzu.

Wybierz oliwki...

Jeśli Twoja skóra potrzebuje solidnej dawki nawilżenia i odświeżenia. Oliwki mają intensywnie nawilżające właściwości - wysoka zawartość tłuszczu i witaminy E w oliwnym ekstrakcie sprawia, że kąpiel z tym olejkiem to czysta przyjemność dla suchej i delikatnej skóry skłonnej do wiotczenia.

Wybierz olejek arganowy...

Jeśli Twój cel na dziś to wieczorny relaks i śpieszysz się już tylko do ciepłego łóżka. Olejek arganowy obecny w składzie tej wersji nie bez powodu nazywany jest Złotem Maroka - działa ochronnie, regenerująco i wzmacniająco. Kąpiel z jego dodatkiem rozpieści Twoją skórę i uprzyjemni oczekiwanie na cieplejsze wieczory.

Który z nich umili Twoją kąpiel?

joa210214e