Palety do makijażu. Customizable Palettes

bob1508061
Bobbi Brown ponownie wprowadza do swojej oferty palety do makijażu Customizable Palettes, pozwalające na szybkie i sprawne poprawienie kobiecej urody, niezależnie do czasu i miejsca.

Idealne dla kobiet aktywnych. Polecane zarówno dla profesjonalistów, jak i zapracowanych pań, które pragną zawsze i wszędzie świetnie wyglądać. Palety można bardzo łatwo modyfikować. W zestawie mogą znaleźć się indywidualnie dobrane cienie do powiek i róże do policzków. Każda paleta jest niezwykle wygodna w użyciu. Niewątpliwym atutem palet jest także duże lusterko. Ponadto wyróżniają się niebanalnym, super eleganckim designem. Idealnie sprawdzą się w podróży. Świetne, by w biegu, dosłownie w kilka chwil, poprawić makijaż.

 

Palety dostępne są w czterech wersjach: z miejscem na 2, 3, 4 oraz 6 ulubionych cieni i róży od Bobbi Brown.

Porady Bobbi

6 Pan Palette: Tej palety używam w domu, żeby wykonać moje słynne 10 kroków makijażu. Zestaw zawiera 4 cienie do powiek (Bone, Cement, Slate i Mahogany) oraz 2 róże (Desert Pink i Pale Pink).

bob1508062

4 Pan Palette: Tego zestawu używam, by zrobić makijaż smokey eye, czyli mój ulubiony makijaż na imprezy. To właśnie w tej palecie trzymam błyszczące cienie sparkle, brązujące shimmer i ciemniejsze popielate.

bob1508063

3 Pan Palette: W tej palecie umieściłam cienie do powiek Bone, Cement oraz Mahogany, których stosuję do wykonania klasycznego makijażu na podróż. Niektóre panie używają tej palety jako zestawu do brwi, umieszczając w nim ciemniejszy i jaśniejszy cień do brwi oraz rozświetlający do podkreślenia linii brwi.

bob1508064

2 Pan Palette: Tu warto trzymać róże — jeden delikatny, naturalny, a drugi bardziej wyrazisty. Nakładam je w ciągu dnia, żeby szybko poprawić makijaż.

bob1508065

Lekcje Makijażu Bobbi Brown
Bobbi uważa, że każda kobieta może być swoją własną wizażystką, jeżeli posiada odpowiednią wiedzę i właściwe kosmetyki. Wprowadzając na rynek palety do makijażu Customizable Palettes, Bobbi Brown proponuje swoim klientkom bezpłatne lekcje makijażu w trakcie ,których profesjonalni makijażyści, szkoleni pod czujnym okiem samej Bobbi Brown, pokażą paniom jak inteligentnie skomponować zestawy do makijażu.