„Persil Eko Laboratorium Szopa Pracza” wystartowało!

W niedzielę 2 czerwca br. w warszawskim ZOO marka Persil otworzyła cykl spotkań edukacyjnych dla dzieci, które mają na celu przybliżenie najmłodszym zagadnień związanych z praniem i eko-oszczędnościami wody i energii. A wszystko w atmosferze ekscytujących doświadczeń i wspólnej zabawy!

Podczas słonecznej niedzieli, poza atrakcjami takimi jak występ Majki Jeżowskiej, czy przedstawienia teatralne na dzieci czekało Eko – Laboratorium Sprytnego Szopa Pracza. Dzięki niemu, dzieci miały okazję przekonać się na własne oczy jak powstaje tęczowa piana, dowiedzieć się czym jest zasada i nie tylko! Na laboratorium składało się kilka stanowisk – na każdym z nich laboranci przeprowadzali ekscytujące doświadczenia i konkursy. Najwytrwalsi zabrali ze sobą do domu przygotowane przez markę Persil eko – upominki oraz materiały edukacyjne, które umożliwią przeprowadzenie eksperymentów w domu.

Projekt „Persil Eko Laboratorium Szopa Pracza” ma za zadanie nie tylko prowadzić edukację proekologiczną, ale również rozbudzać w dzieciach ciekawość świata. Mamy nadzieję, że w przyszłości przerodzi się ona w zamiłowanie do nauki i ochrony środowiska - mówi Krzysztof Brabander, Brand Manager marki Persil.

To dopiero początek trasy Persil Eko Laboratorium Szopa Pracza - jeżeli więc szukasz pomysłu na ciekawe i kreatywne spędzenie czasu ze swoją pociechą,  spotkajmy się:

- w ZOO w Gdańsku -  6 lipca (sobota)

- w  ZOO we Wrocławiu - 31 Sierpnia (sobota)  

Zanurzmy się w świecie zabawy, nauki, eksperymentów i  wspólnie z Szopem Praczem odkrywajmy odpowiedzi na trudne pytania!