Postaw na detale!

Jak mawia stare porzekadło: „Diabeł tkwi w szczegółach”! I rzeczywiście, coś w tym jest, gdyż nawet najmniejszy detal może dodać stylizacji „smaczku”. Bonprix tej jesieni stawia na detal. Koniecznie sprawdź najnowszą kolekcję marki i… nie zapomnij zwrócić uwagi na szczegóły!

Najbardziej charakterystycznym detalem z całej linii bonprix z pewnością będzie koronka. Jest niezwykle romantyczna, a przy tym w elegancki sposób uwodząca. Umieszczenie jej na ramionach czy rękawach pozwala nieco odsłonić ciało i nadać całej stylizacji pazura.

Równie atrakcyjnym elementem, który niepozornie dodaje szyku, są perły oraz różnego rodzaju kamienie i aplikacje. Nawet kilka takich ozdób naszytych na rękawach, czy nogawkach potrafi dodać odrobiny blasku. I choć cekiny wydają się być dość imprezową lub bankietową opcją, tak na perły spokojnie możesz liczyć podczas biznesowego spotkania - czy to w biurze, czy na wideokonferencji.

Nowością na stronie bonprix z całą pewnością są rękawy z tafty oraz tiulu. Półprzeźroczysty materiał doda całej stylizacji odpowiednią ilość awangardowej nonszalancji. Rozwiązanie bardziej na co dzień? Ażurkowe sweterki. Odsłonią trochę ciała, ale w elegancki sposób i w stylu cottage house!

A jeśli uroczych detali nie masz jeszcze po kokardę… postaw właśnie na nią! Przewiązana pod szyją, czy w talii? Jaki masz na nią pomysł? To urocze wiązanie sprawdza się w każdej stylizacji. Śmiało wiąż w nią paski, wstążki, czy jedwabne apaszki.

View the embedded image gallery online at:
https://styling.pl/postaw-na-detale-4909-4909#sigProId6bbbad5785