Poznaj Fix Soczyste Kotlety Knorr

Najlepszy sposób na wyśmienite burgery, pulpety i kotlety mielone przygotowane bez komponowania całej listy potrzebnych składników, szybko i bezproblemowo? To możliwe! Z pomocą nowych produktów z linii Soczyste Kotlety Knorr przyrządzanie mięsnych specjałów nigdy nie było prostsze.

Innowacyjny skład

Soczyste Kotlety Knorr to znakomite mieszanki wysokiej jakości warzyw, ziół i przypraw z dodatkiem bułki tartej oraz innowacyjnym białkiem roślinnym, dzięki któremu przygotowywane mięso ma odpowiednią objętość oraz jest niezwykle soczyste.

Receptury skomponowane przez szefów kuchni Knorr pasują do klasycznych dań, chętnie przyrządzanych w polskich kuchniach – mielonych kotletów, pulpetów i hamburgerów.

Prosto i szybko

Przygotowywanie mięs z Soczystymi Kotletami Knorr nigdy nie było łatwiejsze! Z ich pomocą nie należy obawiać się o końcowy rezultat kulinarnych popisów. Odpowiednie proporcje przypraw dają gwarancję, że mięso będzie idealnie doprawione. Nie musimy także kompletować całej listy potrzebnych składników – bułka tarta, zioła i warzywa już znajdują się w opakowaniu. Tak przyrządzone pulpety, hamburgery i kotlety mielone będą doskonałym sposobem na smaczny obiad, który nie musi pochłaniać długich godzin w kuchni. Do Soczystych Kotletów Knorr wystarczy dodać mięso oraz wodę, obsmażyć i gotowe!

O PRODUKTACH

  • Fix Soczyste Burgery

Wyjątkowa kompozycja do przygotowania burgerów. Starannie dobrane składniki pochodzenia naturalnego gwarantują, że mięso będzie zachwycać soczystością i aromatem. Produkt nie zawiera barwników ani dodatku glutaminianu sodu.

  • Fix Soczyste Kotlety Mielone

Znakomita kompozycja do przygotowania kotletów mielonych. Wyselekcjonowane składniki pochodzenia naturalnego sprawią, że przyrządzane mięso będzie soczyste w smaku i aromatyczne. Produkt nie zawiera barwników ani dodatku glutaminianu sodu.

  • Fix Soczyste Pulpety

Doskonała kompozycja do przygotowania pulpetów. Przejrzysty skład pochodzenia naturalnego, bogactwo ziół i przypraw gwarantuje, że mięso będzie idealnie soczyste i niezwykle aromatyczne. Produkt nie zawiera barwników ani dodatku glutaminianu sodu.