Poznaj trendy w stylizacji włosów wiosna/lato 2022!

Wyróżniony Poznaj trendy w stylizacji włosów wiosna/lato 2022!
Nadchodząca wiosna to dobry czas na zmiany, także te w wyglądzie. Jeśli marzysz o odświeżonej fryzurze lub kolorze, przyjrzyj się najnowszym trendom w stylizacji włosów na wiosnę i lato 2022.

Trendy w koloryzacji włosów

Z pewnością fanki wszelkich blondów ucieszy ich mocna pozycja wśród trendów w 2022 roku. W tym roku królować będzie blond w wydaniu ciepłym i naturalnym. Ten odcień dodaje świeżości i młodości każdej twarzy. Jeśli lubicie odrobinę szaleństwa, możecie pokusić się o blond w wydaniu truskawkowym, a więc z różowo-miedzianymi refleksami. Ten kolor podkreśli waszą urodę oraz nada wyjątkowego charakteru. Oprócz klasycznego blondu, w tym sezonie modne będzie połączenie jasnych pasm na brązowych włosach. Bronde to kolor pomiędzy blondem a brązem, który zyskał wiele fanek na całym świecie ze względu na swój naturalny efekt końcowy. W celu wykonania koloryzacji warto udać się do profesjonalnego salonu fryzjerskiego: https://apps.apple.com/pl/app/jean-louis-david-polska/id1006590394

Trendy w stylizacji włosów

W stylizacji włosów dominują fale, które wiodą prym w wielu wydaniach. Im bardziej szalone i niesforne – tym lepiej! Najmodniejszy rodzaj fal to ten, który określić możemy kontrolowanym nieładem. Do łask wróciła także burza loków.

Oprócz fal w tym sezonie nosić będziemy grzywkę układającą się na boki oraz przedziałek na środku głowy. Dla najbardziej odważnych polecamy przedziałek w kształcie zygzaka, który także znajduje wielu zwolenników.

Bob, to fryzura, która kolejny rok cieszy się niesłabnącą popularnością. Nieregularne, asymetryczne cięcia dodadzą pazura i objętości nawet cienkim włosom. Bob z nieregularną grzywką oraz zakręconymi pasmami jest najmodniejszym wydaniem tej klasycznej fryzury w nadchodzącym sezonie i jest jednym z najczęściej wykonywanych w salonach fryzjerskich: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.jeanlouisdavid

Trendy w 2022 obejmują także wszelkie upięcia i półupięcia w postaci np. małych koczków, z których wypadają swobodnie niektóre pasma, a także warkocze i końskie ogony.