Praca w domu

Home office - nowa rzeczywistość większości z nas. To czas na oddech i organizację pracy na nowo. W tym czasie najważniejsze jest jednak nasze zdrowie, więc warto zadbać o nasz komfort i spokojne warunki działania w „domowym biurze”.

W sieci znaleźć już można wiele publikacji doświadczonych pracą zdalną osób. Nadrzędna zasada? Dzień zaczynaj normalnie, tak jakbyś miała zaraz wyjść do pracy. Nie przeciągaj poranka w łóżku. Nastaw budzik i siebie. Na co? Na działanie. Daj sobie czas na poranną toaletę, śniadanie. Nie spędzaj całego dnia w piżamie.

Wyznacz stanowisko pracy i zadbaj o jego porządek. Kubek ulubionej herbaty i zapas przekąsek będą na pewno istotnym elementem udanego dnia. Zadbaj, by pod ręką mieć ciepły sweter, czy pled - na wszelki wypadek, gdyby zrobiło się zimno.

Samopoczucie to ważny składnik efektywnego działania. Wyciągnięty dres być może nie jest tego dnia najlepszą opcją. Większość z nas tego typu strój wprowadza w zbyt domowy nastrój, niepotrzebnie rozleniwia. Planując najbliższe tygodnie w domu, przygotuj zapas miękkich, stylowych bluz i legginsów, by czuć się wygodnie, a jednocześnie schludnie. Bogatą ofertę tego typu garderoby znajdziesz na www.bonprix.pl

I pamiętaj, najważniejsze jest zdrowie i komfort psychiczny.

#ZostajęWdomu

View the embedded image gallery online at:
https://styling.pl/praca-w-domu-4583-4583#sigProId95205a6e0d