Przygotuj się na dokładniejsze golenie

rem1408141a
Golarki HyperFlex marki Remington zapewniają golenie najwyższej jakości.

Dodatkowo idealnie dopasowują się do konturów twarzy gwarantując maksymalną dokładność i minimalizując podraż-nienia podczas golenia.Czym jest HyperFlex?

rem1408142

HyperFlex to jedne z pierwszych golarek rotacyjnych, które można używać zarówno na mokro, jak i na sucho, w wannie i pod prysznicem, z żelem lub bez. Golarki dostosowują się do rysów twarzy zapewniając maksymalny kontakt ze skórą. Niezwykle zaawansowana technologia ActiveContour XL pozwala na gładsze, dokładniejsze golenie oraz umożliwia ścinanie włosów różnej długości. Unikatowy wzór pierścieni pozwala na ścięcie włosów w kilku ruchach pozostając w bliskim kontakcie ze skórą, a ergonomiczny kształt gwarantuje maksymalną łatwość i wygodę golenia.

HyperFlex Pro wyposażone są w zasilanie litowe, co umożliwia pracę do 60 minut oraz dodatkową opcję szybkiego, 5-minutowego ładowania. Dodatkowo wyświetlacz LED z cyfrowym ekranem wskazuje pozostały czas pracy. W zestawie znajduje się również podstawka ładująca i etui podróżne.Co je wyróżnia?

rem1408143

Wysoka jakość i innowacyjność golarek HyperFlex została nagrodzona w prestiżowym konkursie dedykowanym wzornictwu – Red Dot Award. Dzięki interesującemu designowi i wysokiej wydajności, produkty Remington od zawsze znajdują się w ścisłej czołówce. Światowej klasy wzornictwo oraz doskonała technologia to cechy wyróżniające golarki rotacyjne HyperFlex

 

rem1408144