PUDER UTRWALAJĄCO-MATUJĄCY VELVET HD

ear1404221

Earthnicity Velvet HD to drobno zmielony, sypki puder utwalająco-matujący. Jego głównym zadaniem jest nadać cerze efekt "high-definition. W czym tkwi jego tajemnica?

Odkrywamy skład produktu i jego właściwości.

Krzem nie bez powodu nazywany jest ,,pierwiastkiem życia’’, posiada zbawienny wpływ na ludzki organizm. Zawartość krzemu w Ziemi wynosi 26,95% i znaczy to, że jest on drugim po tlenie wszechobecnym pierwiastkiem.
Działanie, które możemy zaobserwować na skórze:
• Działanie sebostatyczne – mówiąc prościej, krzem pochłania nadmiar zgromadzonego sebum, pozostawiając naszą twarz matową.
• Działanie regeneracyjne – pierwiastek przyspiesza gojenie ran i pobudza odnowę skóry. 
• Działanie przeciwzapalne – minerał łagodzi podrażnienia i świetnie sprawdza się w pielęgnacji cery trądzikowej i alergicznej.

Mika należy do grupy krzemianów i jest najczęściej spotykaną substancją w kosmetykach mineralnych. Dzięki niej pudry posiadają lekką i jedwabistą konsystencje. Na twarzy przybiera transparentny odcień.
Działanie, które możemy zaobserwować na skórze:
• Działanie wygładzające i rozświetlające – mika dzięki właściwościom załamującym i odbijającym światło optycznie wygładza skórę i odwraca uwagę od niedoskonałości, ponadto twarz nabiera zdrowego blasku, a jej koloryt jest ujednolicony.

Azotek Boru stosowany jest w celu poprawienia przyczepności kosmetyku oraz ulepszenia jego aplikacji. Substancja powoduje również, że konsystencja produktu jest bardziej kremowa.
Działanie, które możemy zaobserwować na skórze:
• Działanie sebostatyczne – pochłania sebum i zapewnia skórze mat.
• Działanie maskujące – azotek boru skrzętnie ukrywa niedoskonałości skóry.
• Działanie ochronne – absorbuje promienie UV

Earthnicity Velvet HD idealnie współgra zarówno z podkładami sypkimi jak i tradycyjnymi podkładami w płynie. Przedłuża trwałość makijażu i ze względu na to, że nie zawiera żadnych pigmentów, nie zmienia koloru uprzednio nałożonych kosmetyków.

Opakowanie i waga: 30 ml słoiczek z sitkiem, który zawiera 4,5 g produktu