Regeneruje Twoją skórę, kiedy śpisz. Krem ESTELL HQ9

Świeża i wypoczęta cera, młodszy wygląd i odżywiona skóra – taki efekt uzyskasz dzięki kremowi na noc HQ9 od ESTELL. To kosmeceutyk, który został opracowany, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagającej cery.

 

HQ9 to produkt najnowszej generacji, którego skład jest bogaty w najpotrzebniejsze skórze aktywne biologicznie elementy – węglowodany, białka, witaminy, tłuszcze i naskórkowe czynniki wzrostu.
Krem stworzono na bazie liofilizowanego colostrum bovinum, które wzbogacono o substancje będące najnowszymi odkryciami w walce z procesami starzenia i regeneracji skóry. Zawartość jedwabiu, protein pereł, czystego kolagenu, kwasu hialuronowego i kawioru oprócz zbawiennego działania na zmarszczki i efekty starzeniowe wpływa także na wyrównanie kolorytu skóry.

Wysokie stężenie naskórkowego czynnika wzrostu (EGF - Epidermal Growth Factor) powoduje regresję procesów starzenia się skóry, wiązanie wody w naskórku i wzmacnianie naczyń krwionośnych. Ta intensywnie działająca substancja zwalcza także wolne rodniki oraz wpływa na syntezę kolagenu, a co za tym idzie – przywraca skórze blask i promienny wygląd.

Każdy słoiczek kremu ESTELL kryje receptę na piękną i młodą cerę. To wyjątkowa kompozycja innowacyjnych składników, które zmienią Twoją codzienną pielęgnację w profesjonalne zabiegi dermokosmetyczne.