Rzęsy z naturalnego włosia norki - czy warto je wybrać?

Wyróżniony Rzęsy z naturalnego włosia norki - czy warto je wybrać?
Sztuczne rzęsy cieszą się sporą popularnością w ostatnich czasach. Jest to trend, który stał się ogólnodostępny dla kobiet i jest doskonałą alternatywą, bowiem nie każda kobieta może pochwalić się naturalnie gęstymi i długimi rzęsami.

Sztuczne rzęsy - idealna propozycja dla kobiet

Sztuczne rzęsy cieszą się sporą popularnością w ostatnich czasach. Jest to trend, który stał się ogólnodostępny dla kobiet i jest doskonałą alternatywą, bowiem nie każda kobieta może pochwalić się naturalnie gęstymi i długimi rzęsami. Zazwyczaj sztuczne rzęsy kojarzą nam się z ekstrawagancją oraz zabiegiem odpowiednim raczej na scenę niż na co dzień. Warto pamiętać, że na rynku pojawiły się produkty i metody, które doskonale imitują naturalne rzęsy i nie tworzą przerysowanego i nienaturalnego efektu, który kojarzy nam się przede wszystkim z tradycyjnymi rzęsami jednorazowymi, często stosowanymi tylko na imprezę. Jest wiele metod przedłużania rzęs, jednak te najbardziej popularne to metoda 1:1, 2:1 oraz metoda objętościowa (2D-3D oraz 4D-8D). Warto zaznaczyć, że te ostatnie są ostatnio najchętniej wybierane przez klientki, ale stylizacja takich rzęs musi odbywać się w profesjonalnych warunkach.

Rzęsy z norek - uczucie komfortu na co dzień

Najpopularniejsze sztuczne rzęsy dostępne na rynku pochodzą z naturalnego włosia norek lub z jedwabiu. Rzęsy z norek charakteryzują się tym, że są stosunkowo lżejsze i puszyste, a także bardzo wygodne w codziennym noszeniu. W takiej stylizacji nasze oko wygląda na większe i bardziej wyraziste i co najważniejsze nie musimy używać maskary, która jak wiadomo często wygląda nieestetycznie i skleja rzęsy. Istnieje wiele producentów rzęs z naturalnego włosia norek, ale warto wybierać tych sprawdzonych i z tradycjami. Na stronie http://professional-lashes.pl/ znajdziecie Państwo szeroką gamę doskonałej jakości rzęs z norek w rozsądnych cenach. Aby sprostać wymaganiom klientów, oferta producenta jest bardzo bogata i można tam nabyć rzęsy norki o rozmaitych profilach skrętu, grubościach i długościach. Rzęsy wyróżniają się także wysokim połyskiem oraz intensywną czernią. W taki sposób można stworzyć fenomenalną stylizację rzęs, dobraną odpowiednio pod naturalne rzęsy czy kształt oka klientki. Po profesjonalnie wykonanym zabiegu, twoje spojrzenie będzie niezwykle wyraziste, ale także będziesz wyglądała naturalnie, co jest atutem np. w pracy.

Rzęsy norki - trwałość, cena i dostępność

Produkty Professional Lashes są bezpieczne w użyciu, ponieważ przechodzą wiele specjalistycznych testów wykonywanych przez ekspertów. Rzęsy norki są bardzo trwałe i odporne na wszelkiego rodzaju odkształcenia (ich trwałość zależy w dużej mierze od profesjonalizmu włożonego w zabieg przedłużania rzęs). Należy pamiętać, że rzęsy z norek pozyskiwane są z naturalnych surowców, w związku z czym warunki atmosferyczne mogą mieć istotny wpływ na ich wygląd, tak jak w przypadku naturalnych włosów. Profesjonalna stylizacja sztucznych rzęs z norek utrzymuje się do 1,5 miesiąca, natomiast warto pamiętać o jej uzupełnianiu co około miesiąc. Ceny produktów Professional Lashes zależą od wielu czynników, w tym od rozmiaru rzęs czy ilości rzęs w opakowaniu. Ceny rozpoczynają się już od 10 złotych i są dostępne w wielu sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Jeżeli marzysz o luksusowej, uwielbianej przez celebrytki stylizacji rzęs z użyciem naturalnego włosia norek, nie zastanawiaj się ani chwili, a na pewno nie będziesz żałować.