Samsung Galaxy Watch4 – co warto o nim wiedzieć?

Wyróżniony Samsung Galaxy Watch4 – co warto o nim wiedzieć?

W naszym życiu pełno jest sprzętów typu smart. Oczywiście najbardziej charakterystyczne z nich bez wątpienia są nasze smartfony, ale nie warto zapominać o tym, że w inteligentne funkcje można wyposażyć także zmywarkę, pralkę, suszarkę czy zegarek. To właśnie tymi ostatnimi zajmiemy się dzisiaj nieco bardziej szczegółowo i na przykładzie nowego modelu Samsung Galaxy Watch4 przyjrzymy się, co mogą nam zaoferować te urządzenia. Zapraszamy do czytania!

Samsung Galaxy Watch4 – nowy smartwatch marki Samsung

Samsung Galaxy Watch4 to nowy inteligentny zegarek marki Samsung. Nie sposób przejść obojętnie obok jego jakości wykonania, która, jak przystało na tę markę, cechują się ogromną jakością i dbałością o każdy szczegół. Zegarek jest wykonany naprawdę starannie i z dobrych materiałów, co w połączeniu z jego odpornością na kurz i wodę będzie mogło zapewnić nam prawidłowe funkcjonowanie urządzenia w wielu warunkach. Jest to bardzo istotne w przypadku zegarka, który w przeciwieństwie do telefonu nosimy nawet codziennie na ręku, więc zabezpieczenie go na wypadek różnych, nieprzewidzianych scenariuszy to zdecydowanie dobre podejście producenta.

Warto zwrócić uwagę na te aspekty konstrukcji Samsung Galaxy Watch4, które ułatwiają nam jego codzienne używanie. Przykładem może być tutaj miękki, gumowy pasek, który bez problemu schowamy pod spodem po zapięciu – da nam to nie tylko sporo komfortu i wygody, ale też zapobiegnie sytuacji, kiedy zegarek przypadkowo się odpina.

Samsung Galaxy Watch4 – smartwatch z Google Pay

Google Pay to popularna usługa płatnicza, z której możemy skorzystać na ekranie naszych smartfonów albo właśnie zegarka Samsung Galaxy Watch4. Ze względu na to, że pracuje on na systemie operacyjnym Wear OS, możemy bez żadnych problemów skonfigurować z nim nasze płatności Google.

Co daje fakt, że ten zegarek to smartwatch z Google Pay? Przede wszystkim spory zastrzyk wygody. Idąc na trening czy do pobliskiego sklepu, nie będziemy musieli brać ze sobą telefonu – będzie wystarczył nam niewielki zegarek, którym wykonamy wszystkie zakupy. Warto tutaj dodać, że dzięki Wear OS Samsunga Galaxy Watch4 będziemy mogli skonfigurować także z masą innych aplikacji, niekoniecznie tych, które służą do płatności.

Smartwatch  – jaki wybrać na trening?

Jeśli ktoś zastanawia się, jaki smartwatch powinien wybrać, kiedy urządzenie ma pełnić funkcję jego asystenta podczas ćwiczeń, Samsung Galaxy Watch4 będzie jedną z ciekawszych opcji. To kompleksowe urządzenie, które będzie w stanie nie tylko policzyć, ile kalorii straciliśmy czy podać nam pokonany dystans, ale nawet sprawdzić procentową zawartość tłuszczu i mięśni w naszym ciele.

Dzięki możliwości konfigurowania rozmaitych aplikacji na pokładzie, będziemy mogli ich użyć na naszym treningu niezależnie od wykonywanej dyscypliny. Jeśli dodamy do tego fakt, że ten zegarek jest bardzo dobrze wykonany i nie uwiera w rękę podczas noszenia, z całą pewnością będziemy zadowoleni, jeśli zdecydujemy się zabrać go na siłownię czy na bieżnię.

Materiał partnera

Artykuł powstał we współpracy z Samsung