Semilac 5w1 - co to za produkt? 

Wyróżniony Semilac 5w1 - co to za produkt? 

Stylizacja paznokci bywa pracochłonna. Pęd życia codziennego w wielu sytuacjach nie pozwala na poświęcenie godzin, aby uzyskać wymarzony efekt. A co jeśli w prosty i szybki sposób można uzyskać manicure swoich marzeń? Dobra wiadomość! Produkt Semilac 5w1 wychodzi na przeciw potrzebom milionów kobiet. Czym jest produkt? Na czym polega formuła 5 w 1? Jak się go stosuje? Niniejszy artykuł odpowie na wszystkie pytania. 

Semilac 5w1 - co to za produkt? 

Produkt 5w1 od marki Semilac to lakier hybrydowy, który spełnia wiele funkcji. Za pomocą jednego produktu otrzymujemy bazę, kolor, top, przedłużenie, a nawet nadbudowę! Innowacyjny lakier może być wykorzystany jako jedyny preparat na płytkę paznokcia. Umożliwia trwały manicure hybrydowy przy jednoczesnym oszczędzeniu czasu. Co istotne, za pomocą produktu możliwe jest przedłużenie paznokcia. Paznokieć należy pokryć większą ilością produktu, a następnie odwrócić dłoń. Wówczas uzyskasz grubość warstwy, nad którą można pracować. Semilac 5w1 to produkt o rzadszej formule niż bazy, jednak nie sprawia trudności przy aplikacji. Czas utwardzania jest identyczny, jak w przypadku lakierów hybrydowych. 

Manicure hybrydowy 5w1 - największe zalety 

Największym atutem lakieru Semilac 5w1 jest oszczędność czasu. Wykonywanie tradycyjnego manicure, z wykorzystaniem kilku produktów jest bardzo pracochłonne. Każdą poszczególną warstwę należy każdorazowo utwardzać. Szczególnie problematyczne jest przedłużenie płytki paznokcia, zwłaszcza dla mniej doświadczonych stylistek. Wraz z oszczędnością czasu idzie oszczędność pieniędzy. Stosowanie jednego produktu, zamiast kilku, wpłynie bezpośrednio na Twoje fundusze. Semilac to firma ciesząca się ogromną popularnością dzięki swojej niezawodności. Lakiery są bardzo trwałe, dzięki czemu można cieszyć się stylizacją aż do trzech tygodni! Aplikacja jest bardzo prosta, możliwa do wykonania dla każdego, a gama kolorystyczna jest bardzo bogata.

Jak wykonać stylizację lakierem 5w1?  

W pierwszym kroku należy zmatowić paznokcie oraz odtłuścić ich powierzchnię przy pomocy cleanera. Na przygotowaną płytkę należy położyć jedną warstwę Semilac Extend. Semilac charakteryzuje się dużym napigmentowaniem produktu, warstwy nie zawsze będą konieczne. Pomalowane paznokcie należy utwardzić przy pomocy lampy. Po utwardzeniu wystarczy odtłuścić paznokcie w celu ściągnięcia warstwy dyspersyjnej i gotowe! Semilac extend 5w1 usuwa się tradycyjnie - frezarką, acetonem lub removerem. 

Semilac 5w1 to absolutnie wyjątkowy lakier! Dzięki niemu oszczędność czasu i pieniędzy idzie w parze z estetycznym wyglądem! Innowacyjny produkt podbił serca milionów użytkowniczek, sprawdź i Ty!