Słodkie upominki dla babci i dziadka Wyjątkowe tabliczki Terravita dla wyjątkowych osób!

Babcia i Dziadek. Dwie osoby, które kochają, jak nikt inny i które jak nikt inny zasługują na szacunek, miłość i pamięć. Ich święto to doskonała okazja, by w szczególny sposób wyrazić te ciepłe, serdeczne uczucia. Oczywiście największe znaczenie ma wspólnie spędzony czas, ale warto podkreślić go również miłym upominkiem. Zawsze dobrze sprawdzą się tu wyśmienite czekolady. Wyjątkowe - tak jak wyjątkowi są ci, których chcemy obdarować. Duże tabliczki Terravita to „złota klasyka” – najwyższej jakości kakao, ulubione dodatki i eleganckie opakowanie. Idealne, gdy chcemy sprawić słodką przyjemność tym, których kochamy.

Niekiedy mówi się, że rodzice są od wychowywania, a dziadkowie od rozpieszczania. I niewątpliwie jest w tym stwierdzeniu ziarno prawdy – a pewnie również sporo ziaren kakaowca, bo to przecież u babci i dziadka na wnuków często czekały pyszne słodkości. Ale babciom i dziadkom zawdzięczamy oczywiście dużo więcej. Ich ciepło, troska, uwaga i pełne serdecznej życzliwości wsparcie towarzyszą nam od najmłodszych lat. Warto odwdzięczać się im przy każdej sposobności – a w Dniu Babci i Dziadka wyrazić te podziękowania w szczególny sposób, podkreślając je słodkim upominkiem.

Linia dużych tabliczek Terravita, w eleganckich, złotych opakowaniach sprawią przyjemność każdemu obdarowanemu. Solo lub w parze z kwiatami, książką czy ulubioną herbatą stanowić będą uniwersalny prezent. Receptury tych czekolad to prawdziwa, ponadczasowa klasyka, która z pewnością przypadnie do gustu babciom i dziadkom. Aksamitna konsystencja, wyśmienity smak pełnej czekolady i ulubione dodatki – to kompozycja pełna słodkiej przyjemności.

Według wielu osób nic nie smakuje tak dobrze, jak klasyczna, mleczna czekolada. Ta oferowana przez Terravitę pozwoli dzielić się z bliskimi tym, co najlepsze. Tradycyjna tabliczka, która powstaje z wysokiej jakości kakao, zachwyca pysznym smakiem i delikatnością. To idealny słodki drobiazg dla kochanej osoby.

W „złotej linii” Terravity dostępne są również tabliczki z najchętniej wybieranymi dodatkami. Nie mogło tu zabraknąć Czekolady mlecznej z orzechami laskowymi. Przyjemnie chrupiące orzechy przełamują kremową konsystencję, a zarazem znakomicie komponują się z czekoladowo-mleczną słodyczą. Nic dziwnego, że od lat stanowi jedną z najbardziej lubianych tabliczek. Klasykiem jest też bez wątpienia Czekolada mleczna bakaliowa – wypełniona po brzegi rodzynkami i orzechami arachidowymi, prawdziwa uczta dla podniebienia! Moc wysokiej jakości kakao, w połączeniu z mlekiem i bakaliami zachwyca smakiem i aromatem.

Dla wielu babć, dziadków i wnuczków (tych starszych) – idealnym zestawieniem deserowym jest kawa i czekolada. Terravita połączyła je w perfekcyjny duet, tworząc Czekoladę mleczną Caffe Latte. Delikatność i słodycz mlecznej czekolady została tu pysznie przełamana charakterystyczną dla kawowych nut goryczką i wyrazistością. Nadzienie dodatkowo wzbogacają kawałki wyśmienitych ciasteczek.

Wśród babć i dziadków z pewnością jest też grono koneserów bardziej wytrawnych smaków. Najlepszą propozycją dla nich będzie „złota” Czekolada deserowa z wiśnią i żurawiną Terravita. Głęboki smak gorzkiej czekolady, połączony z kawałkami aromatycznej wiśni i żurawiny, zadowoli nawet najbardziej wymagających koneserów. Do tego filiżanka kawy lub herbaty – i tyle wystarczy, by spędzić popołudniowy, świąteczny czas z babcią i dziadkiem na przyjemnych wspomnieniach i długich rozmowach.