SOMETHING NEW – kolekcja ślubna z Izabelą Janachowską

Olśniewająca kolekcja ślubna – SOMETHING NEW inspirowana perłami przez wieki kojarzonymi z łzami aniołów to nowość od marki SELFIE JEWELLRY, która pierwszy raz prezentuje linię dla „panien młodych”- przemieniając perły w łzy szczęścia towarzyszące emocjom ślubnym. Biżuteria pełna świetlistości cyrkonii oraz delikatności masy perłowej sprawi, że każdy moment najmagiczniejszego dnia życia będzie piękny i wyjątkowy.

Nie bez echa pozostaje również fakt, że twarzą najnowszej kolekcji na sezon wiosna – lato 2018 marki SELFIE JEWELLERY została Izabela Janachowska – najpopularniejsza w Polsce „wedding planerka” i numer jeden informacji ślubnych na polskim rynku. Niczym najlepsza przyjaciółka pomoże Ci wybrać idealną biżuterię ślubną.

#ROMANTIC DIVA
Nowości od SELFIE JEWELLERY pełne blasku i kobiecego szyku to propozycja dla prawdziwej romantyczki.
Kolczyki SHINY DROP i GALAXY będą idealnym dodatkiem nie tylko w dnu ślubu – ich zapierający w piersiach blask wzbogaci nawet casualową stylizację, a przepiękny komplet SOMETHING NEW z masy perłowej sprawi, że każdy kolejny dzień życia będzie pełen blasku, magiczny i niezapomniany.

#DREAMY GIRL
Kolekcja z gwiazdkami DREAMS COME TRUE urzeka delikatnością malutkiej cyrkoniowej gwiazdki, subtelnie mieniącej się na pierścionkach i naszyjnikach SELFIE JEWELLERY.
Elastyczne pierścionki, zachwycające obrączki z zawieszką – gwiazdeczką oraz naszyjniki z gwieździstymi akcentami sprawią, że ślubna biżuteria nabierze nowego znaczenia – bo nikt nie jest zbyt dorosły, by przestać marzyć! Świetlista gwiazdeczka to marzenia, które czekają na spełnienie.

Wkraczając na nową, życiową ścieżkę postaw na biżuterię marki SELFIE JEWELLERY. Olśniewająca kolekcja pełna świetlności cyrkonii i delikatnej masy perłowej w romantycznej odsłonie oraz mieniących gwiazdek w duchu prawdziwej marzycielki będzie towarzyszyć Ci nie tylko podczas ślubu – bez względu, którą wersję wybierzesz.