Spodnie jeansowe damskie

Wyróżniony Spodnie jeansowe damskie
Od momentu zaprojektowania niezwykle wytrzymałych spodni roboczych przeznaczonych do pracy w kopalni i na farmie przez Leviego Straussa w XIX w. przeszły one niezwykle fascynującą każdego miłośnika mody drogę. Spodnie, które miały wypełnić niszę, stanowić ekwipunek do pracy, zawojowały świat mody i co więcej, ani przez chwilę czyli od ponad 100 lat nie straciły swojej designerskiej mocy.

Spodnie high waist damskie

Na przestrzeni lat jeansy nie tylko zawojowały modę męską, ale szybko pojawiły się w projektach stylistów mody damskiej. Spodnie jeans damskie przechodziły sporo przeobrażeń, zgodnie z aktualnymi trendami mody światowej (duży wybór spodni damskich dostępny na https://bigstar.pl/c-spodnie-jeans-damskie). Pojawiały się kolejne modele obowiązujące cały świat, ale też zmieniające miejsce jeansów w klasyfikacji stroju. Krokami milowymi w ich rozwoju były spodnie mom jeans, które w ostatnim czasie ponownie wróciły do mainstreamu. Na szczęście jednak nowa stylizacja tego modelu wygląda trochę inaczej niż modele z lat 80.tych rozpowszechnione w Ameryce Północnej.

Nowoczesne wydanie spodni z wysokim stanem powstały w opozycji do biodrówek, które już trochę zmęczyły nas wszystkich. Okazało się bowiem, że oprócz swoich walorów wpisanych w sex appeal stały się własną karykaturą. Pozostały w modzie, ale już niebezkrytycznie, do noszenia przez kobiety, które naprawdę dobrze w nich wyglądają. Spodnie high waist damskie dały wybór stosowny do sylwetki (dostępne na https://bigstar.pl/c-spodnie-high-waist-damskie).

Spodnie mom jeans modelują sylwetkę

Spodnie z wysokim stanem dają znacznie szersze możliwości. Pasują do większości sylwetek, co więcej, ukrywają jej mankamenty. I nie muszą przybierać wyłącznie formy z lat 80., tych, do których się odwołują. Tamte charakteryzowały się szerokimi nogawkami u góry i zwężającymi się do dołu. To nie był model, który pasował do każdej kobiety. Współczesne spodnie z wysokim stanem mogą być każdej długości i każdej szerokości. A to oznacza, że można wybrać model idealnie pasujący do sylwetki, niwelujący jej drobne mankamenty i podkreślający jej zalety (sprawdź także https://bigstar.pl/c-spodnie-mom-jeans-damskie).

Bo najważniejszą zaletą spodni z wysokim stanem jest zdolność tuszowania wad figury, prawdziwych czy wyimaginowanych. Wysoki stan ukryje drobne fałdki na brzuszku, podkreśli talię, wymodeluje biodra. Do tego rodzaju spodni można włożyć bluzkę koszulową bez obawy, że podkreśli nadmiar tkanki tłuszczowej brzucha. Świetnie do nich pasuje t-shirt, również włożony do spodni, i znowu nie podkreśli on brzucha. To spodnie dla każdej kobiety, bez względu na wagę i kształt ciała. Każda będzie czuła się w nich swobodnie w domu i w pracy, na wakacjach i aktywnym spacerze.