Stri-Pexan Decolette Patch firmy KLAPP Cosmetics Twój sposób na piękny dekolt!

kla150529
Skóra dekoltu jest niezwykle cienka, delikatna i wrażliwa, uboga w gruczoły łojowe oraz włókna kolagenowe. Dlatego też dość szybko starzeje się, wiotczejąc i tracąc swą elastyczność, przez co odstrasza nieatrakcyjnym wyglądem.

Jeśli do tego dodamy niekorzystne działanie promieniowania słonecznego, czynników środowiskowych, a także brak należytej troski w codziennej pielęgnacji , to mamy pełen obraz sytuacji. Jak zatem dbać o kondycję skóry dekoltu, by latem śmiało zakładać wycięte sukienki? Mamy dla Was nowość od KLAPP Cosmetics, firmy która od 35 lat profesjonalnie zajmuje się dbałością o urodę!

Przedstawiamy wyjątkową maskę Stri-Pexan Decolette Patch o natychmiastowym efekcie odmładzającym, przeznaczoną do pielęgnacji  delikatnej i cienkiej skóry dekoltu. Forma płatu jest praktycznym rozwiązaniem, które doskonale sprawdza się zarówno w domu jak i podczas wakacyjnych wyjazdów. Bogata w substancje aktywne – kolagen, allantoinę, witaminę E, wyciąg z rumianku i  aloe  vera – maska intensywnie pielęgnuje skórę, odpowiednio ją odżywiając i nawilżając. Wspaniale odświeża, a także łagodzi podrażnienia, jest zatem  doskonałym ukojeniem dla skóry poddanej intensywnemu działaniu promieni słonecznych. Po zastosowaniu Stri-Pexan Decolette Patch skóra jest odpowiednio napięta, aksamitnie gładka  i  zrelaksowana.

Dla zoptymalizowania efektów działania maski, polecamy regularne stosowanie Stri-Pexan Neck & Decollete Lifting Cream, który dzięki zawartości „magicznego” ekstraktu z drzewa mirtowego Commiphora Mukul gwarantuje natychmiastowy efekt anti-aging, poprzez wypełnienie zmarszczek i widoczną ich redukcję. Krem jest przyjazny nawet wrażliwej skórze ze względu na brak olejów silikonowych, parabenów oraz PEG.