ŚWIĄTECZNE INSPIRACJE PREZENTOWE

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Oznacza to przede wszystkim poszukiwanie prezentów – często na ostatnią chwilę. Aby uniknąć niepotrzebnego stresu podczas świątecznego szału zakupów, już teraz zapraszamy do zapoznania się i zainspirowania propozycjami naszych marek.

1.Okres świąteczno-sylwestrowy to najlepszy moment na eksperymentowanie z trendami. Metaliczna, złota spódnica od BUNNY THE STAR będzie urozmaiceniem każdej zimowej stylizacji. Sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i podczas wieczornych wyjść.

2.Na zimowe wieczory spędzone w domu z filmem i kubkiem gorącej herbaty potrzebne będzie też coś wygodnego. A jeżeli o wygodzie mowa – idealnie sprawdzą się tutaj bluzy i spodnie dresowe z najnowszej kolekcji BUNNY POSITIV. Taki praktyczny prezent z pewnością przyda się nie tylko domatorom.

3. Każda kobieta ucieszy się ze znalezionej pod choinką torebki. Zwłaszcza jeśli będzie to małe czerwone, „pudełeczko” na biżuteryjnym, złotym łańcuchu od SABRINY PILEWICZ. Stylowym i praktycznym dodatkiem do torebki będzie też wizytownik.

4.Dla miłośników kawy idealnym prezentem będzie świąteczny zestaw od NESPRESSO. W skład stylowo zapakowanego pudełka wchodzą cztery rodzaje limitowanej kawy pochodzącej z różnych zakątków świata, dwa kieliszki, a także książka dotycząca historii kawy oraz wskazówek co do jej degustacji.

W tą gwiazdkę podaruj komuś (lub sobie!) wyjątkowy prezent, który sprawi, że tegoroczne Święta będą jeszcze bardziej magiczne niż zwykle!