Sypialnia nastolatka

pla150813
Zaprojektowanie pokoju kilkunastolatka to prawdziwe wyzwanie! A to dlatego, że przestrzeń musi pelnić kilka funkcji – sypialni, gabinetu, garderoby.

Poza tym musi podkreślać indywidualny charakter jego mieszkańca, jego zainteresowania i musi byś dostatecznie „dorosły”. Cegła na ścianie to dobry sposób na dekorację pokoju nastolatka.

Młodzież na każdym kroku stara się podkreślić swoje zdanie. Chcą być traktowani niczym dorośli. Grubą kreską odcinają się od okresu dzieciństwa, gdy w ich pokojach królował róż czy błękit, a półki uginały się od pluszowych zabawek. Dobrze zaprojektowana sypialnia dla nastolatka powinna być nie tylko funkcjonalna, ale też urządzona zgodnie z trendami i dorastać razem z nim aż do… czasu wyprowadzki z domu. Musi znaleźć się w niej miejsce na wygodne łóżko, biurko, pojemna szafa i półki do przechowywania książek. Biel, czerń i szarość to ostatnio najpopularniejsze odcienie stosowane we wnętrzach. A to dlatego, że są uniwersalne, ponadczasowe i łatwo je odmienić za pomocą dodatków i tkanin. Są też doskonałym tłem do wyeksponowania plakatów, zdjęć czy obrazów. Ścianę za łóżkiem warto wykończyć innym materiałem, np. cegłą, która wprowadzi do wnętrza niepowtarzalny klimat.

Płytki BJM Bricks wytwarzane są ze wzmacnianego gipsu z dodatkiem włókien, co przy niewielkiej grubości zapewnia im wysokość twardość i odporność na uderzenia. Umieszczone są na elastycznych arkuszach o powierzchni 0.21m2, dzięki czemu ich montaż jest szybki i bardzo prosty.

Wykorzystywana przy produkcji technologia zapewnia unikalność każdej płytki, nadaje im autentyczny wygląd oraz sprawia, że kolor pozostaje niezmienny. Każda płytka jest ręcznie barwiona, dzięki czemu na ścianie nie występuje „efekt szachownicy”. Ich wymiary zawierają się w przedziałach od 6,5 cm do 7,2 cm wysokości i od 23 cm do 23,5 cm szerokości. Ich grubość wynosi 6-9 mm. Dla urozmaicenia wyglądu ściany, można je łamać podczas montażu i przyklejać jako połówki. Po zafugowaniu zaprawą cementową można je malować.

Cegły występują w kilku wersjach kolorystycznych: białej, szarej, piaskowej, rudej i czerwonej. Na życzenie Klienta BJM Bricks może wykonać cegłę w dowolnym odcieniu.  

Produkty można zakupić przez stronę bjm-bricks.pl oraz najlepsze biura projektowe (lista biur dostępna na stronie internetowej).