THE PARTY & THE CITY

Czas wieczornych wyjść możemy uznać za oficjalnie rozpoczęty, a marka PARFOIS oferuje nam wszystko co niezbędne, aby stworzyć najlepsze stylizacje! Znalezienie idealnej sukienki i dodatków z pewnością nie należy do najłatwiejszych.

Odczuwamy niepokój i niepewność, towarzyszące nam szczególnie w okresie wieczornych wyjść. PARFOIS ma na to rozwiązanie - bądź kreatywna i nieustraszona. Używaj i nadużywaj dodatków!

Wraz z delikatną i elegancką estetyką Total Look Vinatge, utrzymaną w żółtym i białym kolorze i wraz z trendem neon pojawiają się zestawy złożone z topu oraz plisowanej spódnicy - oferujemy także plisowaną sukienkę w odcieniu brudnego różu. W celu dopełnienia i wzbogacenia tych 3 stylizacji, Parfois oferuje srebro 925 z emalią w odcieniu czerwieni, delikatną biżuterię z perłami w kolorze srebra lub złota, a także w innych tonacjach.

Akcesoria do włosów, które wkraczają z ogromną siłą, aby z nami pozostać, zdobione są perłami; okulary przeciwsłoneczne przyjmują natomiast duże rozmiary tak, aby drzemiąca w nas Audrey Hepburn mogła wreszcie wyjść z domu. Kopertówki prezentują się w nowej odsłonie – wykonane są z rafii bądź zdobione koralikami oraz breloczkami.Buty - czy to na obcasie, czy też nie - wnoszą niezbędną w te dni elegancję. Marka prezentuje swoje must-have w atmosferze pełnej kontrastów: sceneria pełna detali inspirowanych stylem vinatge, która przekształci wieczorowe stylizacje w nowoczesne i pełne życia kreacje.

Gotowa na wieczorne wyjście?

View the embedded image gallery online at:
https://styling.pl/the-party-the-city-4066-4066#sigProIdb3c1b22d1d