Therapy Cool opatentowany system do holistycznych zabiegów i kriolipolizy

aba140312a
Aplikacja Kontrastów Termicznych jako podstawa zabiegów kosmetycznych i wellness  zapewnia  poprawę ogólnej kondycji zdrowotnej oraz samopoczucia.

Wyszczupla, ujędrnia, detoksykuje, odżywia i odmładza nasze ciało.

Therapy Cool to nowa koncepcja zabiegów estetycznych i zdrowotnych.

“ ESTETYKA ZACZYNAJĄCA SIĘ OD WEWNĘTRZNEGO OCZYSZCZANIA, KTÓREJ TOWARZYSZY POPRAWA KONDYCJI ZDROWOTNEJ”

W jaki sposób  Therapy Cool i kontrasty termiczne oddziałują na nasz organizm?

Działanie Therapy Cool jest bardzo proste.  

aba140312

Najpierw aplikujemy ciepło, co możemy porównać do działania sauny. Przez kilka minut ciało pacjenta jest ogrzewane.  W tej fazie następuje rozszerzenie naczyń krwionośnych, co wywołuje następujące efekty w organizmie

- pocenie się, a w konsekwencji eliminację toksyn i płynów z organizmu, zarówno z krwi, jak i z tkanek
- skutecznie eliminuje problemy z retencją płynów
- poprzez oczyszczenie tkanek przywraca równowagę krwi, wpływając na jej zasadowość i w ten sposób działa na wolne rodniki oraz opóźnia  proces starzenia się  
- jednocześnie znacznie ułatwia penetrację aktywnych substancji

Bez wątpienia eliminacja toksyn jest jednym z najistotniejszych procesów, które wywołuje Therapy Cool, gdyż dzięki temu następuje dogłębne oczyszczenie wszystkich  tkanek.

Po zakończeniu aplikacji ciepła, następuje faza zimna (kontrast).  Klient odczuwa przyjemne odświeżenie.  

Aplikacja zimna wywołuje w  organizmie  naturalną reakcję polegającą na próbie ogrzania miejsc chłodzonych. Ciało wykorzystuje wówczas jedyne narzędzie, które posiada do tego celu -  krew.  Poprawa ukrwienia tkanek polepsza  stan skóry poprzez zwiększenie:  

- nawilżenia
- dotlenienia
- odżywienia
- krążenia krwi .....

Sposób w jaki odżywiamy i nawilżamy tkanki  uaktywnia naturalne mechanizmy regeneracji kolagenu i  elastyny, co dodatkowo  ujędrnia oraz  nadaje elastyczność tym tkankom.

Therapy Cool jednocześnie wyszczupla i ujędrnia ciało.

Aplikacja zimna wywołuje także inny, istotny proces. Krew wysłana przez organizm do ocieplenia miejsc poddanych chłodzeniu pobiera ciepło z zapasów tkanki tłuszczowej. Oznacza to, że podczas odżywiania i ujędrniania tkanek następuje  proces spalania i  eliminacji tkanki tłuszczowej. W rezultacie skutecznie zmniejszamy obwód ciała.

Ważnym i nieodzownym efektem zabiegu Therapy Cool jest ogólna poprawa  samopoczucia psychofizycznego, będąca rezultatem reaktywacji ogólnej, której poddany jest cały  organizm.

W rzeczywistości Therapy Cool, stymuluje organizm do samoregeneracji, nawilżenia, spalania tkanki tłuszczowej  bez udziału i stosowania substancji z zewnątrz. Cały proces  następuje wewnątrz organizmu, w sposób naturalny i przy wykorzystaniu naszej krwi.
 
W Therapy Cool użyto  metody stosowane w balneoterapii, lecz  bez kontaktu z wodą, przez co  terapie  są  komfortowe.  
Zabiegi są wykorzystywane w gabinetach kosmetycznych,  odnowy biologicznej, Spa oraz w ośrodkach  rehabilitacyjnych i sportowych.

Więcej informacji na www.abacosun.pl