Time To Think Color / nowa kolekcja Swatch Big Bold Planets

Związek marki Swatch z tym, co galaktyczne wciąż trwa! Po niedawno wprowadzonej na rynek kolekcji Space Collection, nadszedł czas na nową odsłonę. To czas, aby zacząć myśleć inaczej, uciec od dwuwymiarowego, czarno-białego świata i przenieść się do kolorowego wszechświata Swatch BIG BOLD PLANETS.

Czas jest tym, jak go wykorzystasz, w myśl zasady Time Is What You Make Of It, a kiedy ludzie myślą i doświadczają życia w kolorach, każdy dzień staje się przygodą, pozwalającą odkryć coś nowego i dostrzegać świat na różne sposoby. Wszechświat od dawna rozpalał wyobraźnię popkultury, a marka Swatch czerpie z niego inspiracje w najnowszej kolekcji BIG BOLD PLANETS – uwaga: z wymiennymi paskami!

W nowej kolekcji fioletowe, zielone, pomarańczowe i niebieskie detale idealnie współgrają z matowymi, czarnymi paskami i 47-milimetrową kopertą zegarka, która prezentuje widoczny mechanizm, a także kolorowe nadruki na tarczy. Każdy zegarek BIG BOLD PLANET wyposażony jest w drugi pasek, a dzięki dołączonym do zestawu narzędziom nowy wygląd zegarka to kwestia kilku sekund. Na pasku i opakowaniu zegarka marka Swatch zastosowała zaszyfrowany, intrygujący język, pozostawiając interpretację prawdziwej intencji użytkownikowi.