Trendy według Milek Design na sezon jesień 2014

mil14091024
Tej jesieni styliści Milek Design proponują fryzury będące atrybutem nowoczesnej kobiety.

To między innymi włosy pokręcone, ale z dużym naciskiem na nieład. Fryzury układamy przede wszystkim rękoma i utrwalamy lakierem.
Przed zrobieniem takiej fryzury, styliści Milek Design polecają użycie kosmetyków Nanokeratin, które regenerują i rewitalizują włosy. Kosmetyki te nie tylko odżywiają włosy, ale również wpływają na łatwość ich ułożenia. 

Proponowane fryzury na jesień to również sploty w postaci luźnych, bardzo rozciągniętych warkoczy plecionych przy głowie. Fryzury te idealnie wyglądają u osób o blond włosach średniej długości.

Jesienny trend to również włosy w lekkim nieładzie zaczesane do góry z delikatnym tapirem na czubku głowy.

Najnowsze technologie pozwalają na to, by zagęścić sobie włosy nie stosując tradycyjnej metody przedłużania. Styliści Milek Design proponują doczepiane naturalne włosy firmy Balmain Paris, zwiększające objętość naszej fryzury.
Plusem tej metody jest to, iż włosy te bardzo łatwo się zakłada, zaczepiając je delikatną żyłką.

Ubrania, które do sesji założyły nasze modelki pochodzą z komisu Forte Concept, zrzeszającego dobra luksusowe w postaci zarówno ubrań, dodatków, jak i sztuki. FORTE zrzesza wszystko to, co ładne i wartościowe. Przeprowadza proces selekcji. Nadaje przedmiotom nową tożsamość. Concept zapełnia niszę rynkową, w której daje możliwość obrotu nie tylko modą, ale też designem i sztuką. Klienci mogą mieć gwarancję oryginalności marki.

Partnerami sesji byli:

- Forte Concept, www.forteconcept.pl
- Nano Keratin, http://www.nanokeratinsystem.com.pl
- Pearl Line, http://www.pearlline.com.pl/
- The Prime, www.theprime.pl