Zrównoważona moda Polska

Sezon urlopowy się skończył i mimo powrotu do pracy głównie w formie online, większość z nas musi reprezentatywnie wyglądać na video konferencjach czy spotkaniach zoom i choć forma ta sprzyja często bardziej swobodnym stylizacjom, to jednak są trudności ze znalezieniem odzieży dopasowanej do środowiska biznesowego, zwłaszcza tej, która jest wykonana w sposób zrównoważony.  Niezależnie od tego, czy ubierasz się ze względu na określoną okazję, czy bierzesz pod uwagę trwałość lub wygodę, ważne jest, aby znaleźć strój, który spełni Twoje oczekiwania i przede wszystkim będzie pasować do Twojego stylu życia. W ostatnich latach zrównoważony rozwój stał się modnym hasłem.  Tak jak dzisiejsi konsumenci przyglądają się bliżej żywności, którą spożywają i czytają skład, tak samo zmieniają swoje decyzje zakupowe  jeśli chodzi o ubrania.

  • 0

Kolekcja Jesień - Zima 2020 marki Triumph

W sezonie Jesień / Zima 2020 marka Triumph, ekspert w tworzeniu idealnie dopasowanej kobiecej bielizny, inspiruje się najpiękniejszym z kwiatów – różą. Ten ikoniczny symbol zarówno siły, jak i delikatności, to idealny wybór dla produktów Triumph, które słyną z innowacyjnych, podtrzymujących konstrukcji, połączonych z subtelnymi, miękkimi tkaninami i detalami.

  • 0

WYBIERAJ POLSKIE MARKI.

Śmiało można powiedzieć, że polskie marki przeżywają renesans. Na światowych wybiegach coraz częściej można spotkać rodzimych projektantów, którzy bez problemu stają ramię w ramię z największymi. Na rynku istnieje wiele, rozpoznawalnych firm, które konkurują z największymi europejskimi markami. Z pewnością jesteśmy liderami w tworzeniu garniturów, obuwia, biżuterii czy wyrobów skórzanych. Zaskakujące jest to, że duży procent tych poważnych i silnych marek to rodzinne firmy oparte na prostych wartościach. Dzięki swojej autentyczności zdobywają, coraz większą grupę zwolenników.

  • 0

What’s your rhythm?

Czy żyjąc w dużym mieście, biegając pomiędzy jego atrakcjami, jesteś w stanie utrzymać swój unikalny rytm i żyć na własnych zasadach? Czy dajesz się ponieść wirowi miasta, czy raczej uważnie wsłuchujesz się w siebie? Każda z nas jest unikalna i jedyna w swoim rodzaju. Zatem, jak brzmi Twój rytm?

  • 0

Nowa kolekcja Serafina Andrzejaka „Hoodie, but lipstick”

Jedenasta kolekcja Serafina Andrzejaka to przede wszystkim wyjątkowe połączenie mody wysokiego krawiectwa ze streetwearową stylistyką. Koszule z wielkimi kołnierzami zestawione z dresowymi częściami garderoby to jedno z charakterystycznych połączeń tej kolekcji. AW 2020/21 „Hoodie, but lipstick” i cała jej kampania to według projektanta przyszłość inspirowana przeszłością.

  • 0

Mów do mnie Teraz - nowa kampania born2be z Małgorzatą Rozenek w roli głównej!

Jesienna kampania marki Born2be.pl Mów Do Mnie Teraz z udziałem najgorętszego nazwiska w polskim show-biznesie Małgorzaty Rozenek-Majdan to wejście w świat Bohemii i ukłon w kierunku wolności zapoczątkowanej w kulturze hippie lat 70 -tych. Wybór twarzy kampanii był więc oczywisty - jak przyznają jej twórcy - zespół kreatywny born2be. Świadoma siebie, pewna swoich wartości i przekonań, charyzmatyczna osobowość telewizyjna - Małgorzata Rozenek-Majdan idealnie wkomponowała się w styl artystycznej bohemy.

  • 0

Nowa kolekcja jesień/zima 2020-2021 KLASYKA SWOBODY

Nowa kolekcja by Insomnia to po raz kolejny triumf detalu, kobiecości i niczym nieskrępowanej swobody. Wierna od lat swoim założeniom marka, jak nigdy wcześniej odpowiada na potrzeby współczesnego świata - wyjątkowo nieprzewidywalnego i zmieniającego się właściwie z dnia na dzień.

  • 0