MONIKA ŚWIDERSKA: Kolekcja na jesień 2019

Romantyczny styl vintage w artystycznym duchu to jesienna propozycja od Moniki Świderskiej. Przygaszone  barwy zdobią bluzki, sukienki i spódnice i ożywiają każdą stylizację. Projektantka miksuje faktury i łączy przytulne swetry ze zwiewnymi spódnicami.

  • 0

LABELLAMAFIA nareszcie w Polsce. Dołącz do #hardcoreladies

LABELLAMAFIA, najpopularniejsza marka z kategorii Fashion Fitness w Ameryce Łacińskiej, jest już dostępna w Polsce. LABELLAMAFIA to także ruch działający pod nazwą #hardcoreladies stworzony przez niezależne i ambitne kobiety, które nieustannie dążą do utrzymania zdrowego stylu życia. Tej jesieni LABELLAMAFIA zawitała do Polski.

  • 0

NITE by ADA FIJAŁ

Niezależna, świadoma siebie, lecz jednocześnie podchodząca do życia z dystansem. Jednym słowem, nieprzewidywalna. Taka jest definicja kobiety w najnowszej kampanii marki Born2be. W otoczeniu eklektycznych wnętrz luksusowego hotelu poznajemy historię kobiety, która pragnie postawić wszystko na jedną kartę wedle zasady: There is no limit! Co kryje się za zamkniętymi drzwiami? Odpowiedzi należy szukać w najnowszej kampanii marki Born2be.

  • 0

NOWA KOLEKCJA BY INSOMNIA FALL-WINTER 2019/2020 TEXAS SHOOT

Przydrożne motele są od lat inspiracją fotografów, reżyserów i artystów, a dla nas stały się idealną scenografią do kampanii. Tak jak zresztą cały Teksas, który był świetnym uzupełnieniem naszej jesienno-zimowej kampanii. Wyraziste kolory kolekcji podkreślają efekt vintage sesji, a bardziej stonowane pudrowe róże przenoszą nas w American Dream.

  • 0

Świeża odsłona power dressingu w kolekcji FW 19/20 od Nife

Zbliżający się okres jesienno-zimowy to kolejna okazja dla marek odzieżowych do zaprezentowania swoich najnowszych kolekcji. Marka Nife wychodzi krok naprzód i oprócz promocji swoich produktów w dużej mierze skupia się również, aby wszystkie projekty, jak i kampania przekazywały kobietom pewną wiadomość. Ideologia, według której powstały najnowsze projekty, nakierowuje kobiety na uzupełnienie garderoby o ponadczasowe elementy zgodnie z duchem power dressingu, ogranego na nowo przez markę w kolekcji FW 19/20.
  • 0

Z Podhala do Salzburga: kampania LAVARD Jesień/Zima 2019

Kampania LAVARD Jesień/Zima 2019 przedstawia nową kolekcję krawiectwa dla kobiet i mężczyzn w sceneriach malowniczego Salzburga. To miasto narodzin Mozarta łączy klimatyczną architekturę, najwyższej próby kulturę i sztukę oraz naturę, która zapiera dech w piersiach. Jest przestrzenią uniwersalnych wartości, wśród których każdy się odnajdzie. Tak jak w nowej kolekcji pochodzącej z Podhala marki LAVARD.

  • 0

Podróż na Dziki Zachód z Answear

Miłośniczki boho i fanki Westernów szykujcie się, ponieważ styl country powraca wielkim krokami! Najnowsza kolekcja Western Story to opowieść pełna tajemniczości i romantyczności. Motyw Dzikiego Zachodu dostrzegamy na wybiegach u projektantów co roku w sezonie wiosenno-letnim. Wymieniając garderobę z letniej na zimową, nie zapominajmy o tym, aby wciąż bawić się kolorami i wzorami. Koniec lata nie musi oznaczać pożegnania z eterycznymi, kwiecistymi sukienkami, a wręcz przeciwnie!

  • 0

Limitowana kapsułowa kolekcja Esprit to połączenie dziedzictwa lat 80. z atmosferą drugiego tysiąclecia!

Odgłos kółek deskorolki na asfalcie. Wiatr we włosach. Słońce na twarzy. Miłosne zawroty głowy. Pierwszy pocałunek. Generacja Z i liryczna euforia z lat 80. to główne inspiracje, które zaowocowały powstaniem nowej, limitowanej kolekcji Esprit #Throwback. Kolekcja składa hołd oldschoolowemu duchowi z minionych lat. Została także stworzona dla wszystkich płci.

  • 0

BORN2BE LIMITED

Mądra i niezależna. Hipnotyzująca. Manifestująca swoim strojem wolność i niezależność. Ceniąca sobie świadome głoszenie własnych prawd. Taka jest definicja współczesnej kobiety według marki Born2be. W kampanii promującej kolekcję limitowaną Born2be Limited, marka pokazuje, że najchętniej szuka natchnienia w kobiecie. Marka Born2be po raz drugi stworzyła limitowaną kolekcję Born2be Limited. Powstała ona z myślą o współczesnych kobietach, przed którymi świat stawia coraz większe wymagania. Dlatego też twórcy kolekcji zadbali o to, by była unikalna, ale jednocześnie uniwersalna dla wszystkich, aktywnych kobiet. Twarzą kolekcji została Agata Biernat- polska instruktorka fitness, tancerka i modelka, zdobywczyni tytułu Miss Polonia 2017 dla której, doba jest zdecydowanie za krótka!

  • 0