Włosy w odcieniu mrożonej kawy - letnie trendy w koloryzacji

Tegoroczne lato obfituje w trendy koloryzacji – zarówno „ton w ton”, odpowiadającej naturalnym kolorom włosów, jak i zupełnie szalonych, intensywnych barw. Naturalne koloryzacje mają za zadanie pogłębić nasz oryginalny kolor lub zmienić go jedynie o kilka tonacji, ocieplić lub ochłodzić i pokryć ewentualne siwe włosy. W drogeriach pojawiają się także produkty do koloryzacji alternatywnych, pełne tęczowych, szalonych barw. Jakie farby do włosów wybrać na lato?
  • 0

Męskie fryzury 2018: najgorętsze trendy

Barbershopy wpisały się na stałe w krajobrazy polskich miast. Modna fryzura to nie tylko obowiązkowy punkt w total looku zadbanego, współczesnego mężczyzny, lecz także wyzwanie. Najgorętsze trendy tego roku to stylizacje, które z powodzeniem można wykonać w domu, zapewniając niebanalny efekt.

  • 0

Kolekcja RollRetro / Marta Robak

HT WRZESIEN 7 plaskie
Kolekcja  RollRetro  inspirowana jest fryzurami kobiecych ikon piękna z minionych lat. Legendarny wizerunek  gwiazd Audrey Hepburn, Brigitte Bardot czy Sophia Loren na zawsze utrwalił się w popkulturze, a ich  styl wciąż  naśladują pokolenia. Cenione za niepowtarzalne kreacje, wdzięk, urodę i klasę wypracowały swój własny i unikatowy kierunek w modzie, który jest doceniany i stanowi ciągłą inspiracje dla świata mody.

  • 0

Brązowe włosy - zobacz, jakie odcienie będą pasować do Twojego typu urody!

whi160811
Brąz jest zdecydowanie takim kolorem włosów, który kojarzy się paniom przede wszystkim z dojrzałością, pewną powagą, elegancją i klasą samą w sobie. Jednak brąz może wyglądać dobrze na naszych włosach tylko w przypadku, gdy odpowiednio dostosujemy jego odcień do pozostałych elementów naszej urody. Jakie odcienie brązowych włosów będą pasowały do blondynek i szatynek, a jakie do brunetek i pań o naturalnie rudych włosach? Podpowiadamy, jak wybrać odpowiedni odcień oraz rodzaj farby do włosów brąz!

  • 0

Jak wybrać najlepszą blond farbę, która nie zniszczy włosów i nada im długotrwały kolor?

whi160607
Farbowanie włosów to prosty sposób, by nasza fryzura zyskała nową odsłonę. Jednym z najchętniej wybieranych odcieni farb do włosów są oczywiście blondy - kolory słynące ze swojego nieprzemijalnego piękna. Platynowe, popielate, miodowe i ciemne blondy - wszystkie odznaczają się wyjątkowym urokiem i potrafią wydobyć z twarzy to, co najpiękniejsze. Blond to jednak również ryzykowny kolor.

  • 0

GRADIENT / FILIP GALAS

gal1601151

Gradient to krok, stopień - symbolizuje przejście, zmianę. To przejście jest głównym akcentem w kolekcji Filip Galas FREEHAIR TEAM.

  • 0