Nowa fryzura na wiosnę. Krótkie cięcia, wielkie zmiany i łatwe stylizacje!

Wiosna to doskonały czas na nowe początki i nowe marzenia. Dla wielu z nas to też idealny moment na odświeżenie swojego wyglądu. Nadejście tegorocznej wiosny warto uczcić wyborem stylowego boba, a więc fryzury, która powraca na salony z nową energią, przynosząc ze sobą kilka fascynujących wariacji. Zapraszamy na przegląd kilku najbardziej intrygujących bobów, które zdobywają serca kobiet na całym świecie.
  • 0

5 postanowień noworocznych dla Twoich włosów

Nowy rok to czas, kiedy decydujemy się na wprowadzenie do życia zmian, pozwalających nam czuć się lepiej każdego dnia. Ważnym elementem noworocznych postanowień jest troska o siebie – a dotyczy to także włosów! Podpowiadamy, jakie proste zmiany możesz wprowadzić do swoich nawyków, by włosy odwdzięczyły się zdrowiem, siłą i pięknym wyglądem.

  • 0

#Stayathome i zostań swoją osobistą stylistką

Chwile w domu towarzyszą nam w ostatnich miesiącach coraz częściej. Nie zawsze muszą oznaczać nudę – to świetna okazja do spróbowania rzeczy, na które wcześniej brakowało Ci czasu lub motywacji.  Nowym, wyjątkowym zajęciem może być… samodzielna stylizacja włosów. Zobacz, jak postawić pierwsze kroki w swoim domowym salonie fryzjerskim i naucz się prostych, efektownych fryzur.

  • 0

Włosy w odcieniu mrożonej kawy - letnie trendy w koloryzacji

Tegoroczne lato obfituje w trendy koloryzacji – zarówno „ton w ton”, odpowiadającej naturalnym kolorom włosów, jak i zupełnie szalonych, intensywnych barw. Naturalne koloryzacje mają za zadanie pogłębić nasz oryginalny kolor lub zmienić go jedynie o kilka tonacji, ocieplić lub ochłodzić i pokryć ewentualne siwe włosy. W drogeriach pojawiają się także produkty do koloryzacji alternatywnych, pełne tęczowych, szalonych barw. Jakie farby do włosów wybrać na lato?
  • 0

Męskie fryzury 2018: najgorętsze trendy

Barbershopy wpisały się na stałe w krajobrazy polskich miast. Modna fryzura to nie tylko obowiązkowy punkt w total looku zadbanego, współczesnego mężczyzny, lecz także wyzwanie. Najgorętsze trendy tego roku to stylizacje, które z powodzeniem można wykonać w domu, zapewniając niebanalny efekt.

  • 0

Kolekcja RollRetro / Marta Robak

HT WRZESIEN 7 plaskie
Kolekcja  RollRetro  inspirowana jest fryzurami kobiecych ikon piękna z minionych lat. Legendarny wizerunek  gwiazd Audrey Hepburn, Brigitte Bardot czy Sophia Loren na zawsze utrwalił się w popkulturze, a ich  styl wciąż  naśladują pokolenia. Cenione za niepowtarzalne kreacje, wdzięk, urodę i klasę wypracowały swój własny i unikatowy kierunek w modzie, który jest doceniany i stanowi ciągłą inspiracje dla świata mody.

  • 0