Tytanowy wojownik - zegarek G-SHOCK GMW-B5000TR-9ER

W najnowszej odsłonie swojego kultowego modelu marka G-SHOCK  imponuje klasycznym designem i  wygrywa niezwykle innowacyjną technologią wykonania.

 

Japońscy projektanci po raz pierwszy wykorzystali w produkcji zegarka  G-SHOCK innowacyjny stop tytanu TanTixxii. Choć wydaje się to niemożliwe – innowacyjny stop jest dwukrotnie twardszy od czystego tytanu! Jest przy tym lekki i neutralny dla skóry. G-SHOCK wykonany z TanTixxi może lśnić połyskiem, porównywalnym do skali połysku osiągniętego na klasycznej stali szlachetnej. To przełomowy moment, kiedy na rynku pojawia się  G-SHOCK o podwójnej mocy tytanu i  całkowicie lustrzanym wykończeniu.

W procesie produkcji zegarka zastosowano technologię IP (koperta i pushery) a bransoleta została powleczona metodą DLC (Diamond-Like-Carbon) w kolorach czerwonym, niebieskim, jasnoszarym, ciemnoszarym i złotym

Piękno zegarka równoważy się z jego legendarną odpornością na wstrząsy. Zegarek zapewnia wodoszczelność na poziomie 200m, moduł Bluetooth® Smart, TOUGH SOLAR, Super Illuminator, odbiornik fal radiowych, szafirowe szkło.