Uwielbiane przez dziewczynki spódniczki z falbankami - z czym je łączyć?

Wyróżniony Uwielbiane przez dziewczynki spódniczki z falbankami - z czym je łączyć?
Spódniczki z falbankami są elementem garderoby, za którym małe dziewczynki wręcz przepadają. Trudno się im zresztą dziwić. Są to ubrania lekkie i efektowne, które pozwalają na stworzenie wielu ciekawych stylizacji. Sprawdzają się nie tylko na co dzień, ale i podczas specjalnych okazji.

Spódniczki z falbankami - z czym je łączyć?

Spódniczki z falbankami są szyte z lekkich tkanin, a więc dodają nieco objętości w dolnej części ciała. Dlatego najlepiej łączyć je z ubraniami bardziej dopasowanymi. Sprawdzą się więc różnego rodzaju golfy, body, swetry oraz bluzki z krótkim lub długim rękawem. Bardziej elegancką stylizację uzyskać można, wybierając do spódniczki bawełnianą koszulkę z kołnierzykiem lub aksamitny top.

Czerwone spódniczki z falbankami dla małej księżniczki

Czerwone spódniczki z falbankami z manufakturafalbanek.pl warto zestawiać z bielą, czernią, beżem lub szarością. Dobrze prezentują się one również połączone z delikatnym różem lub żółcią. Do czerwonej spódniczki założyć można bluzkę z długim rękawem np. z falbanami na ramionach oraz grubsze rajstopy. Bardziej elegancko będzie wyglądać połączenie takiej spódnicy z golfem w stonowanym kolorze. Całość uzupełnić można półbutami.

Pastelowe spódniczki z falbankami - z czym nosić?

Pastele są bardzo uniwersalne i łączyć je można z różnymi kolorami. Oczywiście zawsze postawić można na tzw. total look skupić się na ubraniach w jednym odcieniu. Z drugiej strony pastele warto przełamywać, wybierając akcenty kolorystyczne w postaci czerwieni, pomarańczu czy żółci. Na co dzień stonowaną spódniczkę z falbankami zestawić można z bluzeczką, skórzaną kurtką i lakierkami. Z kolei propozycją bardziej elegancką jest spódniczka, czarny top i ciemne rajstopy. Całość uzupełnić warto np. opaską do włosów.

Czy dziewczynki powinny nosić czarne spódniczki z falbankami?

Czarny to kolor bardzo uniwersalny. Dobrze prezentuje się w total looku oraz w stylizacjach przełamanych barwami bardziej żywymi. Czerń łączyć można z bielą i szarościami. Dobrze prezentuje się zestawiona z bordo czy amarantem.

Do spódniczki z falbankami warto ubrać biały T-shirt lub body. Całość uzupełnić można trampkami i skórzaną kurtką. To świetna stylizacja na co dzień. Czarna spódnica w połączeniu z czerwonym lub bordowym swetrem to z kolei świetny strój na świąteczną kolację bądź ważne wyjście. Do tego założyć można opaskę z kokardką.