White Sands by answear

Piasek pod stopami, szum fal, delikatna morska bryza i to wspaniałe słońce. Takie właśnie mają być wakacje. Beztroskie, ciepłe, romantyczne. Nic więcej nie trzeba, dlatego towarzyszące tym momentom trendy są minimalistyczne, nie zakłócają tego, co o tej porze najpiękniejsze. Są pochwałą tego, co naturalne, dziewczęce, pewne. White Sands to najnowsza kolekcja marki ANSWEAR. Dasz się zaprosić na spacer po plaży?

Kolekcja - zupełnie jak morskie wybrzeże - to przede wszystkim spokojne odcienie bieli, beże, błękity, kontrastowo przełamane nadrukami, czy czarnymi haftami. Koszule i sukienki uszyte są ze strukturalnej wiskozy oraz bawełny, a zdobione są haftem angielskim. Warto zwrócić uwagę na bluzki z szerokimi rękawami z czarnymi ornamentami w stylu boho - w zestawieniu z denimowymi szortami przywołają na myśl festiwale muzyczne, za którymi w tym roku wszyscy tęsknimy.

W kolekcji znajdą się również sukienki maxi na ramiączkach i bez rękawów. Zdecydowany must have sezonu? Bermudy z wiązaniem w tali. Całość kolekcji dopełniają tkane torebki, plecione sandały oraz paski, które podkręcą całą stylizację dodając im boho klimatu.