WIOSENNE OTULENIE Z ANGELL

Wiosna to najbardziej wyczekiwana pora roku, również ta w modzie. Najnowsza kolekcja poznańskiej marki ANGELL pozwala nam już teraz cieszyć się wiosenną kolekcją bez obawy, że dotkną nas niskie temperatury, które nadal przeważają na zewnątrz.

Wszystko to dzięki szerokiej gamie przepięknych swetrów, którą marka przygotowała na nadchodzący sezon wiosenno-letni. Przytulne, miękkie i bardzo kobiece modele zostały stworzone w niewielkiej pracowni ANGELL.

Marka zwraca dużą uwagę na materiały i tak swetry zostały wykonane z najwyższej jakości włóczek, w składzie których znajdziemy wełnę dziewiczą i alpakę. Ta ostatnia sprawia, że jest 3 razy cieplejsza niż wełna owcza. W kolekcji pojawiły się też supermodne kardigany w kilku kolorach, z wysokiej jakości hiszpańskiej przędzy i alpaki. Ażurowe zdobienia i logowane guziki nadają swetrom wyjątkowego charakteru.

Marka ANGELL zadbała o różnorodność oferty i kolekcja oferuje nam zarówno grube, mięsiste modele o grubym splocie jak i lżejsze z seksownym dekoltem V lub wycięciem z tyłu.

Świetna jakość i ponadczasowe kroje sprawiają, że ubrania marki pozostają z klientami przez więcej niż jeden sezon.