Wiosna czas start - nowa kolekcja essie 2014

esi140414
Przerzuć się na modę wiosenną, wybierając radosną paletę kolorów. Zacznij bawić się modą i sięgnij po sześć atrakcyjnych odcieni.

Stworzono je w duchu zabawy, radości, jaka przepełnia tych, którzy wrzucają na Instagram  swoje „selfie”. Oni ze wszystkiego się śmieją, zwłaszcza z samych siebie. Chyba żartujesz? Ależ oczywiście. Bezustannie!

Każdy znajdzie swój pastelowy odcień. Dżinsowy odcień w stylu vintage, by dać wyraz niezobowiązującemu stylowi. Kremowy pistacjowy kolor, który tworzy zaskakującą, niezwykle elegancką alternatywę dla różu. A nowy „must-have” to klasyczny odcień różu - jego perfekcyjny półprzezroczysty efekt końcowy jest skazany na sukces i tak doskonale wyraża styl essie! Kolekcję wyróżniają intensywne, odważne, spontaniczne i jaskrawe odcienie. Wykrzykują swój kolor, tworząc nasycone, zabawne i najmodniejsze efekty.

Witaj w fashion playground, w której każda style hunter czyha na nowy hit. To pełna wrażeń gra w hide & go chic. Kiedy stylowych opcji będzie za dużo, zwycięzcę wybierze dzięki spin the bottle. A może wszystkie powinna zabrać do romper room i przejrzeć się w lustrze. Lustro przecież nigdy nie kłamie, tylko bawi się w truth or flare.

Nowa kolekcja essie formuła profesjonalna.

esi140414 hide & go chic — głęboki błękit
fashion playground — pistacjowy połysk
romper room — blady herbaciany róż
spin the bottle — półprzezroczysty nude
style hunter — intensywna purpura
truth or flare — dżins w stylu vintage

Więcej na stronie www.essiepolska.pl

Materiały prasowe essie