Wirtualne spotkanie z Igą Świątek! ASICS zaprasza kibiców na swojego Facebooka

Iga Świątek ma za sobą bardzo udany sezon. Na stałe wskoczyła do światowej czołówki tenisa, triumfując w dwóch turniejach WTA i kończąc sezon na 9. miejscu w rankingu, po drodze notując start w prestiżowym Masters, a w Wielkich Szlemach zatrzymując się dopiero na czwartych rundach. Czas na odpoczynek sprzyja refleksjom, dlatego jeden ze sponsorów najlepszej polskiej tenisistki, marka ASICS zaprasza na wyjątkowe spotkanie z Igą Świątek w roli głównej. Odbędzie się ono wirtualnie, na profilu ASICS na Facebooku już w najbliższy poniedziałek o godz. 18:00.

Triumfatorka French Open 2020 jeszcze w styczniu plasowała się na 17. pozycji w rankingu WTA. Progres można więc dostrzec gołym okiem. Polka jest również jedyną zawodniczką, która w każdym z tegorocznych Wielkich Szlemów docierała przynajmniej do czwartej rundy. Jej bilans w tym sezonie to 36 zwycięstw i 15 porażek. Ambasadorka marki ASICS została także doceniona przez światową federację. WTA nominowało Świątek do nagrody zawodniczki sezonu.

Już w najbliższy poniedziałek o godz. 18:00 na profilu marki ASICS na Facebooku odbędzie się wirtualne spotkanie z udziałem gwiazdy polskiego tenisa. Iga Świątek będzie odpowiadać na pytania internautów zadane na czacie. Nie zabraknie nie tylko ciekawych rozmów, ale również atrakcyjnych konkursów z nagrodami. Spotkanie poprowadzi Marek Furjan, dziennikarz i komentator tenisa.