Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 62.

Wsparcie dla złotego zespołu BC Oil Miracle

sch1307254
Zadanie: pielęgnacja włosów. Dedykowany zespół: linia BC Oil Miracle. Wsparcie: Volume Amplifier 5 oraz Divine Polish.

sch1307251

Gdy mamy jasno określony cel, należy skierować do niego zespół, który najlepiej poradzi sobie z jego realizacją. Z takim założeniem stworzona została seria produktów BC Oil Miracle, zapewniająca niesamowitą miękkość, olśniewający połysk, a teraz nawet wyjątkową objętość włosów. Wszystko dzięki temu, że linia BC Oil Miracle została uzupełniona o dwa nowe produkty – delikatny teksturator w sprayu Divine Polish, który nadaje włosom subtelny połysk oraz dodający objętości krem Volume Amplifier 5.

sch1307252 • BC Oil Miracle Volume Amplifier 5 
Zwiększa objętość włosów, nadaje im sprężystość i olśniewający połysk bez obciążania. Wszystko za sprawą połączenia olejków - arganowego, z drzewa marula, migdałowego, z orzechów macadamia oraz jojoba. Wystarczy nanieść krem na osuszone ręcznikiem włosy przed przystąpieniem do suszenia i cieszyć się wyjątkową objętością i połyskiem włosów.
sch1307253 • BC Oil Miracle Divine Polish 
Spray nabłyszczający, którego formuła została wzbogacona o cenny olejek arganowy oraz olejek z pestek moreli. Wygładza strukturę włosów, nadając im olśniewający połysk i zapewniając wyjątkową miękkość. Do osiągnięcia optymalnych efektów wystarczy delikatnie spryskać suche i wystylizowane włosy.

BC Oil Miracle Divine Polish oraz BC Oil Miracle Volume Amplifier 5 to uzupełnienie znanej linii do pielęgnacji włosów BC Oil Miracle. Wszystkie produkty tej linii, swoją moc zawdzięczają formule z cennymi olejkami roślinnymi oraz technice Evaporating Technology. Polega ona na wykorzystaniu specjalistycznego „nośnika”, który umożliwia równomierne rozprowadzenie olejku po powierzchni włosa. Jednocześnie, dzięki odparowaniu substancji lotnych, każdy włos zostaje otoczony cieniutkim filmem ochronnym, bez efektu obciążenia. 

Na linię BC Oil Miracle składają się również następujące kosmetyki:

sch1307254

• Szampon BC OIL MIRACLE
Jest to pierwszy mikro-emulsyjny szampon Schwarzkopf Professional. Technologia Mikro-Emulsji umożliwia wnikanie olejku w strukturę włosa już na etapie mycia szamponem. Jednocześnie sprawia, że włosom dostarczana jest jedynie niezbędna ilość olejku – w zależności od ich rodzaju i kondycji. Dzięki temu niezależnie od typu włosów szampon z olejkiem arganowym BC Oil Miracle zapewnia zarówno włosom naturalnym, jak i tym po zabiegach chemicznych, optymalną, zrównoważoną pielęgnację.

• Odżywka na bazie płynnego oleju BC OIL MIRACLE

Odżywka o 2-fazowej formule pozwala nabłyszczać (faza I) i odżywiać włosy (faza II). Skutecznie zadba zarówno o zniszczone, zmęczone zabiegami chemicznymi włosy, jak i te, które potrzebują delikatnej, lecz jednocześnie dogłębnej pielęgnacji.

• Odżywka BC OIL MIRACLE Gold Shimmer

Formuła z olejkiem arganowym ułatwia rozczesywanie włosów i odbudowuje je, otaczając każdy włos wyjątkową pielęgnacją cennych olejków. Odżywka przeznaczona jest do włosów normalnych, grubych i suchych, a także po zabiegach chemicznych, które wymagają natychmiastowej regeneracji i pomocy przy rozplątywaniu.

• Maseczka BC Oil Miracle Gold Shimmer

Dogłębnie odbudowuje włosy od środka i pielęgnuje je dzięki zawartości cennego olejku. Przeznaczona jest przede wszystkim do bardzo suchych, porowatych i matowych włosów, które wyglądają na osłabione i potrzebują bardzo intensywnej pielęgnacji.

• Maseczki do Pielęgnacji Końcowej BC Oil Miracle

Bogata w składniki pielęgnacyjne, olejowa formuła, wygładza i wyjątkowo nabłyszcza nawet suche, kręcone, matowe i wyjątkowo oporne włosy. Olejki występują w dwóch wersjach - dedykowanych włosom grubym, kręconym i normalnym oraz cienkim, delikatnym i kruchym.

Materiały prsowe Schwarzkopf Professional.