INVERAY zwycięzcą i zdobywcą prestiżowej nagrody Fashion Magazine Beauty Awards 2021!

Nagrody Fashion Magazine Beauty Awards 2021 zostały przyznane najlepszym z branży ‚beauty’. Spomiędzy wszystkich zgłoszonych marek z sektora kosmetycznego z całej Polski, wyróżnione zostały tylko najlepsze w swojej kategorii. Wśród laureatów nagrodzona została marka INVERAY w kategorii ‚Paznokcie’ za innowacyjny lakier hybrydowy UV/LED. Ten unikalny produkt podbił serca jurorów oraz czytelniczek i czytelników dzięki swojej niepowtarzalnej formule 12-free-of wolnej m.in. od HEMA i di-HEMA.

  • 0

WYJĄTKOWY WYWIAD Z NAJSZYBSZYM CZŁOWIEKIEM ŚWIATA

Warszawa, 5 stycznia 2022 r. – Rekordzista świata w sprincie, Usain Bolt, w wywiadzie wideo z firmą PUMA podzielił się swoją refleksją na temat motywacji do zostania największym sprinterem wszech czasów.

  • 0

Wirtualne spotkanie z Igą Świątek! ASICS zaprasza kibiców na swojego Facebooka

Iga Świątek ma za sobą bardzo udany sezon. Na stałe wskoczyła do światowej czołówki tenisa, triumfując w dwóch turniejach WTA i kończąc sezon na 9. miejscu w rankingu, po drodze notując start w prestiżowym Masters, a w Wielkich Szlemach zatrzymując się dopiero na czwartych rundach. Czas na odpoczynek sprzyja refleksjom, dlatego jeden ze sponsorów najlepszej polskiej tenisistki, marka ASICS zaprasza na wyjątkowe spotkanie z Igą Świątek w roli głównej. Odbędzie się ono wirtualnie, na profilu ASICS na Facebooku już w najbliższy poniedziałek o godz. 18:00.

  • 0

Na przekór grawitacji — Marbet Style na targach Warsaw Home 2021

W dniach 27-30 października 2021 r. odbyła się już piąta edycja targów Warsaw Home & Contract w podwarszawskim Nadarzynie. Znane w branży wydarzenie skierowane do polskich i zagranicznych producentów mebli, właścicieli sklepów z artykułami wyposażenia wnętrz, architektów, projektantów i klientów indywidualnych, powróciło po dwuletniej przerwie. Na ten moment czekali z utęsknieniem zarówno wystawcy, jak i odwiedzający.

  • 0

Pozytywny wpływ sportu na umysł Weź udział w ASICS World Ekiden 2021!

ASICS, w myśl hasła „w zdrowym ciele, zdrowy duch”, z okazji Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego zachęca do podejmowania aktywności fizycznej i doświadczenia mentalnych korzyści płynących z regularnego uprawiania sportu. Jednocześnie, japońska marka kieruje otwarte zaproszenie do tegorocznej edycji wirtualnej sztafety ASICS World Ekiden.

  • 0

Międzynarodowa premiera nowego katalogu Prouvé

W wyjątkowej scenerii Zamku Topacz, odbyło się międzynarodowe spotkanie Ambasadorów i Partnerów marki, na którym poznali nowy, piąty katalog oraz nowości produktowe. Zostali także nagrodzeni za swoje awanse i osiągnięcia.

  • 0

O kuchni od środka. Rozmowa z projektantką wnętrz Kasią Szostakowską

Na co dzień projektuje i aranżuje wnętrza, prowadzi również blog „Polisz Design by Kate & Co”, w którym zajmuje się tematyką wnętrz, wzornictwa oraz ciekawych inicjatyw z zakresu dobrego designu. Kasia Szostakowska zabiera nas do swojego mieszkania i w krótkiej rozmowie opowiada, jak z perspektywy projektanta powinna wyglądać nowoczesna kuchnia oraz jakie rozwiązania dotyczące organizacji i przechowywania sprawdzają się u niej w domu.

  • 0

Wymyślajmy, nie kopiujmy. Rozmowa z arch. Robertem Koniecznym

Architekt wizjoner, autor wielokrotnie nagradzanych projektów, założyciel cenionej w Polsce i na świecie pracowni KWK Promes – Robert Konieczny, od wielu lat zasiada także w gronie jurorów konkursu KOŁO „Projekt Łazienki 2021”. W krótkiej rozmowie opowiada o wymiarze edukacyjnym tej inicjatywy oraz o tym, dlaczego lubi sędziowanie. Ma także kilka rad dla młodych architektów stawiających pierwsze kroki w branży i startujących w konkursie.

  • 0