4F i Anna Lewandowska podejmują współpracę!

Ulubiona trenerka milionów Polek została Ambasadorką 4F Anny Lewandowskiej, wielokrotnej medalistki mistrzostw świata, Europy i Polski w karate nikomu nie trzeba przedstawiać. Trenerka personalna właśnie rozpoczęła współpracę z 4F.

  • 0

Yummity - wygraj zestawy zdrowych produktów

Nowość w portfolio firmy De Care – marka Yummity – powstała w odpowiedzi na globalny trend zdrowej żywności i kuchni roślinnej. Marka w swoich produktach wykorzystuje wyselekcjonowane, naturalne składniki, pochodzące z wielu zakątków świata, co zapewnia oryginalny smak lokalnych kuchni, między innymi z Indii, Peru, Tajlandii czy Afryki.

  • 0

Druga edycja Programu Dove Self-Esteem Budowanie Pozytywnej Samooceny w Polsce

Program Dove Self-Esteem powstał, aby pomóc kolejnemu pokoleniu cieszyć się swoim wyglądem i w pełni wykorzystać swój potencjał w każdej dziedzinie życia. Od 2004 realizowany jest z sukcesem na całym świecie. W tym czasie Program Dove Self-Esteem dotarł do 35 milionów nastolatków ze 140 krajów. W 2018r. pod honorowym patronatem Rzecznika Praw Dziecka program został wprowadzony także w Polsce. Pierwsza edycja pozwoliła dotrzeć do ponad 30 000 nastolatków i zmienić ich sposób postrzegania samych siebie.

  • 0

Parfois prezentuje nowe kolekcje na jesień-zimę i okres świąteczny w formie wyjątkowego doświadczenia dla zmysłów

W wyjątkowej scenerii galerii sztuki Nuno Centeno w Porto, 24 października marka PARFOIS zaprezentowała ekskluzywną kolekcję Winter & Christmas. Wydarzenie zgromadziło międzynarodowe media i przyjaciół marki, wśród nich influencerki Deborę Rosa, Anitę da Costa i Emelie Natasch, czy muzyczkę Marem Ladson. Dnia 26 października otworzono drzwi do przekształconej w Pop-Up Store galerii, oferując bogaty program kulturalny i niezapomniane doświadczenia odwiedzającym.

  • 0

Polski omnichannel – światowy sukces 9design

W marcu tego roku prestiżowa nagroda Gia Innovation Awards w kategorii „Digital Commerce Award for Excellence in Online Retailing“  trafiła do… Polaków! 9design, jako jeden z trzech polskich sklepów, pośród kilkuset salonów wnętrzarskich na świecie, może teraz poszczycić się tym wyróżnieniem. Anna i Krystian Dobrzyccy, właściciele marki, udowadniają, że integracja sprzedaży online z tradycyjnym retailem, to klucz do sukcesu na arenie międzynarodowej.

  • 0

Tłumy na otwarciu Galerii Ornament architekt Anny Koszeli-Krawczyk

Galeria Ornament to miejsce wyjątkowe, nie tylko ze względu na styk architektury, sztuki i designu, ale również na swoją niepowtarzalną atmosferę. Nic dziwnego, że oficjalne otwarcie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem.  Na wydarzeniu pojawiło się ponad 100 gości: architektów, przedstawicieli marek wnętrzarskich i mediów.

  • 0

ANTALIS INTERIOR DESIGN AWARD

Ruszyła druga edycja międzynarodowego konkursu poświęconemu projektowaniu wnętrz. Antalis, wiodący europejski dystrybutor papierów, rozwiązań opakowaniowych i komunikacji wizualnej, ogłasza drugą edycję Antalis Interior Design Award 2019, konkursu dedykowanego architektom i projektantom z całego świata. Ideą konkursu jest wyłonienie talentów, które w kreatywny sposób potrafią przekształcić przestrzeń w miejsce do życia.  

  • 0

Na targach jak w... kuchni, czyli Comitor na Warsaw Home 2019

Za nami IV edycja Warsaw Home, targów wyposażenia wnętrz. Na stoisku Comitor pojawiły się m. in. nowości od marki Blanco oraz pionierski sprzęt wyposażenia kuchennego marek Küppersbusch i Novy. Dodatkową atrakcję stanowiły pokazy live cookingu szefa kuchni Aleksandra Barona.

  • 0