Ruszyły największe targi sztuki współczesnej w Polsce – Targi Sztuki Dostępnej 2020

Targi Sztuki Dostępnej Wiosna 2020 na Allegro już trwają. Na specjalnej stronie allegro.pl/zobacz/TSD do wyboru mamy tysiące dzieł sztuki, wystawionych przez artystów i galerie z całej Polski. To 3. edycja wydarzenia, które tym razem odbywa się całkowicie online. Dzięki temu każdy internauta zyskuje dostęp do dzieł sztuki współczesnej, a artyści mają szansę dotrzeć do milionów odbiorców.

  • 0

GARNIER #CZYSTASKÓRA NEW PROJECT!

Co mogłoby się wydarzyć, gdyby przestały nas ograniczać nasze kompleksy  i uprzedzania? Gdybyśmy mogli puścić wodze fantazji i stworzyć coś własnego, bez żadnych narzuconych zasad? …Garnier spróbuje to sprawdzić!

#CZYSTYSQUAD

  • 0

28 marca – Międzynarodowy Dzień Żelek!

Żelki to popularne na całym świecie słodycze, które 28 marca mają swoje święto. Z tej okazji warto poznać ich historię i dowiedzieć się, kto stoi za sukcesem tych słodkości!

  • 0

Pięć nowych kolekcji mebli Nobonobo projektu Tomka Rygalika

Duża premiera nowości zaprojektowanych dla Nobonobo przez Tomka Rygalika wymagała odpowiedniej oprawy. W surowej scenerii warszawskiego Studio 99 na początku marca odbyła się kameralna konferencja prasowa, a następnie wieczorny bankiet dla niemal dwustu architektów i kontrahentów marki. Goście jako pierwsi mieli okazję obejrzeć i wypróbować wyjątkowo wygodne sofy i fotele oraz stoliki kawowe. Natomiast o nowościach opowiedział ich autor.

  • 0

Architekci pomagają Fundacji Mam Marzenie

6 marca, w warszawskim Pawilonie Zodiak, projektanci i miłośnicy designu wzięli udział w warsztatach dotyczących sztuki nowoczesnej. Podczas wydarzenia zorganizowanego w ramach Aukcji Marzeń dla Fundacji Mam Marzenie, można było wysłuchać cennych rad Grzegorza Goworka z pracowni Studio.O., który opowiedział zebranym o wartości inwestycji w sztukę. Inicjatywie towarzyszyła charytatywna aukcja, prowadzona przez Dom Aukcyjny DESA Unicum. Wspaniałe prace polskich artystów malarzy i grafików można wciąż licytować online.

  • 0

4F i Anna Lewandowska podejmują współpracę!

Ulubiona trenerka milionów Polek została Ambasadorką 4F Anny Lewandowskiej, wielokrotnej medalistki mistrzostw świata, Europy i Polski w karate nikomu nie trzeba przedstawiać. Trenerka personalna właśnie rozpoczęła współpracę z 4F.

  • 0

Yummity - wygraj zestawy zdrowych produktów

Nowość w portfolio firmy De Care – marka Yummity – powstała w odpowiedzi na globalny trend zdrowej żywności i kuchni roślinnej. Marka w swoich produktach wykorzystuje wyselekcjonowane, naturalne składniki, pochodzące z wielu zakątków świata, co zapewnia oryginalny smak lokalnych kuchni, między innymi z Indii, Peru, Tajlandii czy Afryki.

  • 0