Tłumy na otwarciu Galerii Ornament architekt Anny Koszeli-Krawczyk

Galeria Ornament to miejsce wyjątkowe, nie tylko ze względu na styk architektury, sztuki i designu, ale również na swoją niepowtarzalną atmosferę. Nic dziwnego, że oficjalne otwarcie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem.  Na wydarzeniu pojawiło się ponad 100 gości: architektów, przedstawicieli marek wnętrzarskich i mediów.

  • 0

ANTALIS INTERIOR DESIGN AWARD

Ruszyła druga edycja międzynarodowego konkursu poświęconemu projektowaniu wnętrz. Antalis, wiodący europejski dystrybutor papierów, rozwiązań opakowaniowych i komunikacji wizualnej, ogłasza drugą edycję Antalis Interior Design Award 2019, konkursu dedykowanego architektom i projektantom z całego świata. Ideą konkursu jest wyłonienie talentów, które w kreatywny sposób potrafią przekształcić przestrzeń w miejsce do życia.  

  • 0

Na targach jak w... kuchni, czyli Comitor na Warsaw Home 2019

Za nami IV edycja Warsaw Home, targów wyposażenia wnętrz. Na stoisku Comitor pojawiły się m. in. nowości od marki Blanco oraz pionierski sprzęt wyposażenia kuchennego marek Küppersbusch i Novy. Dodatkową atrakcję stanowiły pokazy live cookingu szefa kuchni Aleksandra Barona.

  • 0

Spotkajmy się: OKK! design meeting point na Warsaw Home Expo

Co łączy agencję OKK! i Warsaw Home Expo? Bez wątpienia zamiłowanie do najlepszego designu, inspirujący networking i propagowanie wartościowych projektów. Podczas nadchodzącej, czwartej już edycji targów, OKK! design meeting point zabierze nas za kulisy wyjątkowego świata dobrego wzornictwa.

  • 0

Design od kuchni w Sopocie

26 września 2019r. w Trójmieście odbyła się kolejna edycja cyklu Design od Kuchni. Na spotkaniu zorganizowanym przez Comitor, Cosentino i Studio Estima, pojawiło się kilkudziesięciu najlepszych trójmiejskich architektów. Przygotowane przez gospodarzy prezentacje przybliżyły zebranym najnowszą ofertę marek, a także  trendy obowiązujące we współczesnych kuchniach. Gościem specjalnym spotkania był Aleksander Baron.

  • 0

Comitor zaprasza na targi Warsaw Home

Między 3. a 6. października odbędą się biznesowe targi wnętrz Warsaw Home. Wydarzenie będzie miało miejsce w podwarszawskim Nadarzynie. Na targach, w roli wystawcy, pojawi się polska firma Comitor. Zaprezentuje tam produkty flagowych marek ze swojej oferty: Blanco, Novy, Küppersbusch. Dodatkową atrakcją będzie obecność szefa kuchni Aleksandra Barona, który przedstawi pokaz gotowania na żywo.

  • 0

Sposób na wnętrza i…sukces! Wywiad z Anną Dobrzycką z 9design

Blisko dziesięć lat temu Anna Dobrzycka porzuciła pracę na etacie, by założyć biznes na własnych zasadach. Zainspirowana urządzaniem własnego domu powołała do życia 9design, jeden z najbardziej rozpoznawalnych sklepów internetowych i salonów z designem w Polsce. Pełną wyzwań drogę - od skromnych początków, przez pierwsze zamówienia aż po sukcesy na światową skalę - zwieńczył niemalże czterystumetrowy showroom w Warszawie wypełniony po brzegi ofertą wyselekcjonowanego wzornictwa. Poznajcie historię zaangażowanej mamy i  businesswoman, która z pasji do designu uczyniła styl życia. Co doradziłaby innym kobietom, które chciałyby pójść podobną drogą? Gdzie widzi przyszłość 9design? O to wszystko pytamy z okazji jubileuszu 9design.

  • 0

Codziennie możemy ratować Ziemię! Areta Szpura o eko życiu na 16. edycji OKK! design

Specjalistka od zadań niemożliwych. Ubierała Justina Biebera, Rihanne, Miley Cyrus i Kylie Jenner, a teraz pełnoetatowo ratuje planetę. Arety Szpury nie trzeba przedstawiać - to jedna z najbardziej rozpoznawalnych osobowości w świecie mody, odnoszącą sukcesy na światową skalę. Niedawno postanowiła jednak porzucić tę branżę, aby… ocalić naszą planetę. Jak tego dokonać? O tym opowie podczas najbliższej edycji wydarzenia OKK! design.

  • 0