Stowarzyszenie Mierz Wysoko po raz piąty łączy siły z Galerią Łomianki

Stowarzyszenie Mierz Wysoko, wspierające młodych ludzi z Warszawskiej Pragi Północ w wykorzystywaniu ich potencjału i rozwijaniu swoich możliwości, wspólnie z Galerią Łomianki organizuje piątą zbiórkę rowerów i sprzętu rowerowego. Akcja łączy w sobie działanie o charakterze charytatywnym z szerzeniem idei recyklingu – „Nie wyrzucaj, podaj dalej!”.

  • 0

Trzeci komplet AC Milan inspirowany włoską modą haute couture

Warszawa, 17 sierpnia 2020r. - Firma PUMA i klub AC Milan prezentują trzeci komplet strojów piłkarskich. Zagrają w nim męskie, damskie i młodzieżowe zespoły w sezonie 2020/21. Trzeci zestaw inspirowany jest pionierską włoską modą haute couture – mediolańską alta moda.

  • 0

Trzy nowe komplety strojów Valencii na sezon 2020/21

Warszawa, 5 sierpnia 2020r. - Firma PUMA ma przyjemność zaprezentować stroje Valencii na sezon 2020/21, które powstały pod hasłem „z odwagi zrodzeni” (Born from Bravery). Inspiracje do stworzenia trzech nowych kompletów, projektanci czerpali od sławnych mieszkańców miasta lub jego najbardziej charakterystycznych elementów, tj. Giełda Jedwabiu, produkcja pomarańczy oraz życie i twórczość malarza Joaquína Sorolla.

  • 0

CALZEDONIA GROUP OTWIERA PIERWSZY BUTIK FALCONERI W POLSCE

Falconeri to włoska marka specjalizująca się w tworzeniu ponadczasowych dzianin z kaszmiru. Każdą kolekcję charakteryzuje wysoka jakość przędz, połączenie tradycji oraz kreatywności, a także prostota i dbałość o szczegóły w przystępnej cenie. Od teraz marka dostępna jest również w Polsce.

  • 0

Ruszyła kolejna edycja kampanii społecznej „Dłonie pełne dobra”

Zadbane usta to ważny element wyglądu i wizytówka każdej kobiety. Do ich pielęgnacji wybierz produkt, który kompleksowo zadba o ich stan. A co, jeśli poza widoczną poprawą tej delikatnej strefy sprawi on również, że pomożesz drugiej osobie? Kup Zestaw Satin Lips™ i stań się częścią kampanii „Dłonie pełne dobra” marki Mary Kay, która po raz kolejny wspiera podopiecznych Fundacji One Day. Ambasadorką tegorocznej edycji jest Alżbeta Lenska.

  • 0

DOMOWE STROJE MANCHESTERU CITY NA SEZON 2020/2021

Warszawa, 16 lipca, 2020 r. — PUMA prezentuje stroje domowe Manchesteru City na sezon 2020/2021. W najnowszych kompletach zagrają drużyny męskie, kobiece i młodzieżowe. Wzór koszulki domowej inspirowany jest ikoniczną mozaiką znajdującą się w popularnej dzielnicy Northern Quarter.

  • 0

Ruszyły największe targi sztuki współczesnej w Polsce – Targi Sztuki Dostępnej 2020

Targi Sztuki Dostępnej Wiosna 2020 na Allegro już trwają. Na specjalnej stronie allegro.pl/zobacz/TSD do wyboru mamy tysiące dzieł sztuki, wystawionych przez artystów i galerie z całej Polski. To 3. edycja wydarzenia, które tym razem odbywa się całkowicie online. Dzięki temu każdy internauta zyskuje dostęp do dzieł sztuki współczesnej, a artyści mają szansę dotrzeć do milionów odbiorców.

  • 0

GARNIER #CZYSTASKÓRA NEW PROJECT!

Co mogłoby się wydarzyć, gdyby przestały nas ograniczać nasze kompleksy  i uprzedzania? Gdybyśmy mogli puścić wodze fantazji i stworzyć coś własnego, bez żadnych narzuconych zasad? …Garnier spróbuje to sprawdzić!

#CZYSTYSQUAD

  • 0