Yummity - wygraj zestawy zdrowych produktów

Wyróżniony Yummity - wygraj zestawy zdrowych produktów

Nowość w portfolio firmy De Care – marka Yummity – powstała w odpowiedzi na globalny trend zdrowej żywności i kuchni roślinnej. Marka w swoich produktach wykorzystuje wyselekcjonowane, naturalne składniki, pochodzące z wielu zakątków świata, co zapewnia oryginalny smak lokalnych kuchni, między innymi z Indii, Peru, Tajlandii czy Afryki.

W związku z powyższym mamy do przekazania 5 zestawów produktów nowej marki Yummity. Każdy zestaw składa się z 14 kompletnie, zdrowych i w 100% roślinnych produktów, w składzie których znajdują się starannie dobrane, naturalne składniki.  

Zadanie konkursowe:

  • • Wymień pełną gamę produktów marki Yummity.

Do wygrania:

• 5 zestawów produktów marki Yummity, każdy zestaw składa się z 14 produktów.

Wraz z prawidłową odpowiedzią prześlij nam swoje dane adresowe.

Na zgłoszenia czekamy do 29.11.2019.

Czas trwania konkursu od 26.11.2019 do 29.11.2019

Polecamy także artykuł o produktach: Yummity – nowy wymiar kuchni autentyczny smak roślinnych dań!  https://styling.pl/yummity-nowy-wymiar-kuchni-autentyczny-smak-roslinnych-dan-4390-4390

Zawsze dbamy o bezpieczeństwo twoich danych. Mamy dla ciebie kilka informacji z którymi chcemy żebyś zapoznał się przed wzięciem udziału w tym konkursie.

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy tylko od osób dorosłych i z ich adresów mailowych. Zbieramy i prosimy cię tylko o dane w postaci adresu email, który nie będzie wykorzystany w żadnym innym celu niż kontaktu z tobą w przypadku twojej wygranej. Administratorem bazy adresów email zgłoszonych do tego konkursu jest Ines Media Adam Więcek. Zostaną one usunięte po miesiącu od daty zakończenia konkursu. W każdym momencie masz prawo cofnąć swoje zgłoszenie i usunąć oraz zmodyfikować swoje dane, w tym celu skontaktuj się z nami pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Życzymy Powodzenia!


Zgadzam się na przetwarzanie mojego adresu email w zakresie opisanym powyżej i chcę wziąć udział w konkursie, wysyłając zgłoszenie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.