Zegarek G-Shock – styl, funkcjonalność i ponadczasowość

Zegarki G-Shock marki Casio są obecne na naszym rynku już 35 lat. To bardzo znana linia zegarków praktycznie niezniszczalnych i bardzo funkcjonalnych. Na ich korzyść przemawia także niezwykły styl wykonania, który pasuje niemalże do wszystkich stylizacji. Dowiedz się wszystkiego o unikatowych zegarkach G-Shock.

Nowoczesne i ponadczasowe

Patrząc na zegarek G-Shock marki Casio, masz wrażenie, że widzisz bardzo nowoczesny sprzęt. I słusznie – zegarki zostały zainspirowane najnowocześniejszymi technologiami. Każda kolejna seria stanowi ulepszoną wersję poprzednich, są stopniowo wyposażane w coraz bardziej zaawansowane opcje, które sprawiają, że są coraz bardziej funkcjonalne. Na dodatek zegarek G-Shock jest bardzo interesujący wizualnie.

Wszystkie serie zegarków G-Shock, począwszy od początku lat 80. ubiegłego wieku aż do dziś, są bardzo nowoczesne. Wykonane z tworzywa sztucznego w różnych kolorach, cechują się minimalistycznym designem, który idealnie pasuje do stylizacji sportowych i casualowych.

Zegarek idealny dla osób aktywnych

Zegarek G-Shock powstał, ponieważ jego twórcy chcieli stworzyć zegarek niezniszczalny, po prostu maksymalnie odporny na uszkodzenia. Dlatego funkcjonuje on w nawet najbardziej ekstremalnych warunkach. Jest mało podatny na wstrząsy, a także niezwykle odporny na uszkodzenia mechaniczne spowodowane upadkiem z niewielkiej wysokości.

Zegarki tej serii są również wodoszczelne, i to nawet do 200 m! Oznacza to, że nie trzeba ich zdejmować nie tylko w czasie pływania, lecz także nurkowania. To zegarek idealny dla osób aktywnych, którym tempo życia i umiłowanie do różnych aktywności nie pozwala na noszenie na ręce delikatnego sprzętu.

Zegarek G-Shock jest idealnym gadżetem na jakiś dłuższy wyjazd lub wypad w nieznane. To najlepszy wybór dla miłośników survivalu, wspinaczki czy długich wędrówek. Jest wyposażony w dodatkowe funkcje, takie jak stoper, kompas, barometr czy termometr, które wspaniale sprawdzają się na szlaku, nawet tym dzikim.

Niezwykła precyzja zegarków G-Shock

Bardzo dużą zaletą jest niezwykła precyzja we wskazywaniu godziny. Zegarek G-Shock jest nadzwyczaj dokładny, przede wszystkim dlatego, że początkowo zostaje zsynchronizowany drogą radiową.

Dzięki temu każdy zegarek G-Shock pokazuje czas idealny, czyli wskazuje tę godzinę, która jest na zegarze atomowym. Duża część z nich ma jeszcze funkcję world wide, która wskazuje godzinę w różnych strefach czasowych na całym świecie. Wspaniałe rozwiązanie dla podróżników, prawda?

Zegarek idealnie dopasowany do twojego stylu

Casio G-Shock to obszerna kolekcja różnego rodzaju zegarków, które bardzo różnie się prezentują. Z reguły są wykonane z tworzywa sztucznego, niezwykle trwałego, a przy okazji nadającego im niezwykły wygląd. Mają różne kolory, dlatego można je idealnie dopasować do swojego stylu.

Zegarki Casio G-Shock mają także koperty różnej wielkości. Są mniejsze lub większe, mniej lub bardziej ozdobne. Duża część z nich jest wyposażona w standardowe wskazówki, niektóre jednak działają w całości elektronicznie. Ich styl i wielkość mogą być w stu procentach dopasowane do twoich upodobań i sposobu ubierania się. Pasują zarówno do casualowych, jak i bardziej sportowych stylizacji.