Zegarki sportowe – dobra jakość w niskiej cenie. Zwróć uwagę na te marki

Wyróżniony Zegarki sportowe – dobra jakość w niskiej cenie. Zwróć uwagę na te marki

Nie musisz wcale płacić kilku tysięcy, aby cieszyć się stylowym i funkcjonalnym czasomierzem. Zegarki sportowe – w tym również smartwatche – są często dostępne w przystępnych cenach. Jeżeli więc Twój budżet jest ograniczony, a zależy Ci na korzystaniu z przydatnych funkcji takich jak: stoper, licznik kalorii, monitorowanie przebytych kroków i innych – to przeczytaj ten artykuł. Opowiadamy w nim o markach, które powinny spełnić Twoje wymagania.

Zaufaj Vector Smart

Smartwatch za niecałe 600 zł? Z marką Vector Smart to możliwe. Firma ta oferuje inteligentne zegarki sportowe dla dorosłych oraz dla dzieci. Ich minimalistyczny design sprawia, że można nosić je nie tylko podczas treningu, ale i na co dzień. Modele stworzone przez Vector Smart mają wbudowany pulsometr, termometr oraz krokomierz i umożliwiają m.in. monitorowanie jakości snu czy gromadzenie danych treningowych. Zegarki posiadają kilka programów treningowych, a w połączeniu z aplikacją HitFit Pro dają jeszcze więcej możliwości.

Oprócz różnorodnych funkcji zaletą tych zegarków jest to, że można dopasowywać je do swojego stylu, dzięki wielu kolorom wymiennych pasków.

Niezawodny G-SHOCK

Mówiąc o zegarkach sportowych, nie można nie wspomnieć o japońskiej marce G-SHOCK. To czasomierze o charakterystycznym wyglądzie i precyzyjnym mechanizmie. Modele tego producenta sprawdzą się do uprawiania nawet najbardziej ekstremalnych sportów, ponieważ posiadają wysoką odporność na wstrząsy i są wodoszczelne. Jeśli zaś chodzi o udogodnienia, jakie zapewniają te zegarki, to wiele zależy od konkretnej kolekcji. Przykładowo w serii G-SHOCK Master of G Premium Mudmaster wbudowano barometr, kompas, wysokościomierz oraz krokomierz. Natomiast posiadacze serii G-SHOCK G-Squad mogą korzystać z licznika spalonych kalorii czy też śledzić swoje postępy treningowe.

Szeroki wybór zegarków sportowych znajdziesz na: https://www.timetrend.pl/sportowe.html

Garett dla Ciebie

Atrakcyjna estetyka, nowoczesna technologia i przystępne ceny – to właśnie oferuje marka Garett. Zegarki sportowe tego producenta będą pasować do dużych i małych, do kobiet i mężczyzn, do amatorów oraz do osób, które nie wyobrażają sobie dnia bez aktywności fizycznej. Smartwatche Garett są lekkie i posiadają wszystkie niezbędne funkcje. To Ty wybierasz, który tryb sportowy ma być włączony. Jeżeli szukasz modelu, który będzie śledzić Twoją aktywność fizyczną, ale jednocześnie będzie pasować do Twojej codziennej stylizacji – to Garett jest znakomitym wyborem.

Poznaj Amazfit

Wszyscy, którzy szukają wygodnych rozwiązań, powinni zastanowić się nad kupnem zegarka Amazfit. Smartwatche tej marki to duże ułatwienie w codziennym życiu oraz w kontrolowaniu swojej aktywności fizycznej. Tak jak w przypadku wcześniej wymienionych marek, tak i funkcje Amazfit zależą od konkretnego modelu. Możesz jednak spodziewać się:

  • od kilku do kilkuset trybów sportowych (w tym jazda na rowerze i na rolkach, pływanie, taniec i koszykówka),
  • monitorowania trasy treningu,
  • śledzenia swoich postępów – w tym kondycji i wytrzymałości,
  • kontroli tętna,
  • monitorowania poziomu stresu.

Gdzie kupić zegarki sportowe wspomnianych wyżej marek? Zajrzyj do Time Trend – sklepu, który od lat cieszy się zaufaniem klientów. Sprawdź, czy w jego asortymencie znajdziesz model, który sprosta Twoim oczekiwaniom.