Czas na zmiany – 3 kroki w wiosennej pielęgnacji!

Niezbyt przyjemne zimowe miesiące za nami, ale ich efekty obserwujemy do dziś, choćby patrząc na pozbawioną blasku skórę. Jak ją pielęgnować, żeby poprawić jej koloryt, nawilżyć i ujędrnić? Oto podstawowe zasady wiosennej regeneracji cery.

  • 0

Biurko kosmetyczne - na co zwrócić uwagę przy zakupie

W każdym profesjonalnym salonie kosmetycznym powinny znajdować się biurka kosmetyczne. Są to specjalnie przystosowane do potrzeb salonu meble ułatwiające zabiegi kosmetyczne takie jak manicure. Przedstawiamy tekst poświęcony poszczególnym elementom tego szczególnego rodzaju mebli kosmetycznych, które są niezbędne do komfortowej pracy w każdym salonie kosmetycznym.
  • 0

Zastosowanie oleju arganowego w kosmetyce

Obecnie w branży kosmetycznej następuje zwrot w kierunku naturalności. Pojawia się coraz więcej produktów opartych o roślinne wyciągi, olejki, pozbawionych konserwantów i chemicznych dodatków. Trend ten wiąże się z większą świadomością konsekwencji zdrowotnych stosowania różnych, potencjalnie szkodliwych substancji, które przenikają przez skórę i mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu.

  • 0

Magiczna witamina C w kosmetykach ALKEMIE

Witamina C jest jednym z najbardziej i najlepiej przebadanych surowców kosmetycznych. Mimo, że jest to witamina znana od bardzo dawna, jej popularność nie maleje, a to ze względu na niezwykle uniwersalne właściwości i fakt, że jest ona po prostu niezbędna do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu i pięknego wyglądu skóry. Witamina ta bierze udział w ogromnej ilości różnorodnych procesów biochemicznych, a jej niedobory mogą mieć poważne konsekwencje zdrowotne. Ponieważ nie jesteśmy w stanie sami syntetyzować witaminy C, musimy dostarczać ją z zewnątrz, np. z pożywieniem lub w przypadku pielęgnacji skóry - za pośrednictwem kosmetyków.

  • 0

Substancje aktywne, które warto wprowadzić do wiosennej pielęgnacji

Silne działanie antyoksydacyjne, wyrównujące koloryt skóry i przeciwstarzeniowe to główne właściwości substancji aktywnych, które znajdziemy w wiosennych zestawach dermokosmetyków Sesderma. Jest to m.in. idebenon – najsilniejszy antyoksydant, czy kwas traneksamowy – nowe odkrycie w walce w nierównym kolorytem skóry, które dodatkowo ją nawilża. We wszystkich dermokosmetykach zastosowano nanotechnologię, która ułatwia składnikom aktywnym dotarcie do głębokich warstw skóry, dając efekty nieporównywalne z tradycyjnymi kosmetykami.

  • 0

Moc naturalnego oczyszczenia z najnowszą marką DÉCAAR!

O tym, że oczyszczanie jako pierwszy etap pielęgnacji skóry ma ogromne znacznie, nie trzeba chyba już przypominać. Nierzadko jednak traktuje się go zbyt pobieżnie. Tymczasem dobrze przemyślane oczyszczanie jest jak detoks dla skóry, zwłaszcza, kiedy wykorzysta się sprawdzone składniki naturalne, wykazujące też szereg innych właściwości.

  • 0

Słoiki do kosmetyków

Zwykle, kupując kosmetyk w postaci kremu, płynu czy sprayu, nie poświęcamy zbyt dużo czasu na oglądnie opakowania. Bardziej interesuje nas jego zawartość i to czy preparat da efekty, obiecywane przez producenta. Opakowanie jednak ma duże znaczenie, dzięki spełnieniu standardów przy jego produkcji, może być bezpieczne dla nas i nie mieć szkodliwego działania na sam preparat.
  • 0

Linerase – naturalny sposób na jędrną skórę zimą

Podobno morsowanie, czyli zimowe kąpiele w lodowatej wodzie, to doskonały sposób nie tylko na wzmocnienie odporności, ale również gładką skórę. Zimno cudownie ją napina i ujędrnia. Ale bycie morsem to nie lada wyzwanie i nie każdy jest w stanie się przełamać. My zdecydowanie polecamy przyjemniejszy sposób dbania o urodę i gładką cerę. Dzięki najnowszym osiągnięciom nauki i medycyny możemy szybko i bezboleśnie udoskonalić wygląd skóry, a także utrzymać ją w dobrej kondycji. Delikatne odmłodzenie, nawilżenie skóry, a także usunięcie głębokich zmarszczek to dziś nie problem. Twoja skóra twarzy i szyi wymaga odpowiedniej terapii? Poznaj moc Linerase

  • 0

NIVEA HYALURON CELLULAR FILLER ZACHOWAJ MŁODOŚĆ W SWOJEJ SKÓRZE

Skóra, to nasza wizytówka. Bez względu na wiek chcemy, aby wyglądała młodo i jędrnie. A młodość? Każda z nas chce czuć ją w skórze bez względu na wiek, jednak potrzebuje do tego skutecznych rozwiązań. Dlatego NIVEA – dla zachowania młodości w skórze – stworzyła udoskonaloną linię Hyaluron Cellular Filler. Nowa formuła aktywuje komórki, które „zachowują się” jakby były młodsze i pobudzone samodzielnie wytwarzają kolagen i kwas hialuronowy. Nowość rekomenduje Monica Bellucci.

  • 0